sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Chcemy dać kibicom zwycięstwo."

Wojciech Ciuraj, 22.10.2021; 23:53

Konferencja trenera

José Bordalás odpowiedział na pytania dziennikarzy przed jutrzejszym pojedynkiem z Mallorcą. Trener skupił się zarówno na indywidualnej sytuacji poszczególnych zawodników jak i najbliższym meczu.

Kiepska passa

"W zespole panuje dobra atmosfera. Jesteśmy zdeterminowani i chcemy dać kibicom zwycięstwo."

Thierry Correia

"Niestety w dalszym ciągu odczuwa dyskomfort w związku z czym nie chcemy się spieszyć. Sezon jest długi, nie powinniśmy ryzykować zdrowiem zawodnika."

Mecz o 14

"To dość nietypowa pora, szczególnie dla kibiców. Wierzę jednak, że licznie zjawią się na Mestalla i pomogą nam wygrać."

Guedes

"Gonçalo jest wspaniałym piłkarzem. Gdy jest w formie zawodnicy drużyny przeciwnej nie mają wyjścia i powstrzymują go w nieprzepisowy sposób. Mam nadzieję, że jutro pokaże swój najlepszy futbol."

Maxi

"Pracujemy nad jego sytuacją. Nikt nie kwestionuje jego zaangażowania, to zawodnik, który walczy dla zespołu. Musimy jednak wypośrodkować jego udział w pracy defensywnej i z zadaniami pod bramką rywala."

Mallorca

"Liga jest mocno wyrównana i każdy to wielkie wyzwanie. Mallorca ma ciekawy, zespół złożony zarówno z doświadczonych graczy jak i utalentowanych juniorów. Są świetnie zorganizowani, jednak uważam, że odrobiliśmy pracę domowę i będziemy gotowi by ich zatrzymać. Wierzę, że zobaczymy jutro najlepszą możliwą Valencię."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK23.10.2021; 12:19
Czas w końcu wygrać mecz.
2. michalgerrard23.10.2021; 13:34
michalgerrardRemis też będzie ok.