sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soler: "Chciałbym przedłużyć kontrakt"

Wojciech Ciuraj, 17.09.2021; 21:46

Deklaracja pomocnika

Po udanych Igrzyskach Olimpijskich, a także doskonałym wejściu w sezon, Carlos Soler został zaproszony do popularnego rozrywkowego programu "La Resistencia". Wychowanek klubu w dość luźnym wywiadzie zadeklarował chęć pozostania w Valencii na kolejne lata.

Carlos Soler, mimo młodego wieku należy do najbardziej doświadczonych graczy w obecnej kadrze. Jego wysoka forma została dostrzeżona przez Luisa Enrique, który dał mu szansę zadebiutować w Reprezentacji Hiszpanii. Piłkarz Valencii odwdzięczył się trenerowi za zaufanie zdobywając 2 bramki w 3 pierwszych meczach w kadrze. Podczas rozmowy z hiszpańskim prezenterem Davidem Broncano, Carlos pokazał się także z nieznanej fanom strony.

Podczas wywiadu, Soler opowiadał między innymi o pierwszych falach pandemii, które spędził w mieszkaniu rodziców.

Czas lockdownu spędziłem z moimi najbliższymi. Spałem w moim pokoju z dzieciństwa, otoczony pucharami, które zdobywałem w niższych kategoriach wiekowych

Zapytany przez zaskoczonego dziennikarza czy nadal mieszka z rodzicami zaprzeczył mówiąc, że wynajmuje własny apartament. David Broncano zapytał wówczas czy Carlos zamierza kupić tę nieruchomość by spędzić w niej najbliższe lata. Młody piłkarz rozbawiony wyczuł intencje prezentera mówiąc:

Tak, chciałbym przedłużyć mój kontrakt z Valencią!

Na tę deklarację Broncano stwierdził, że Petera Lima pewnie boli głowa na myśl o podwyżce, którą musi dać Solerowi, na to piłkarz powiedział:

Pieniądze schodzą na drugi plan. Ta sprawa musi zostać zamknięta jak najszybciej. Moja umowa wygasa w 2023 roku i to ważne by uregulować tę kwestię wcześniej

Kibiców niewątpliwie ucieszyła wypowiedź jednego z kapitanów. Piłka ponownie jest po stronie Valencii. Czy Meriton tym razem okaże się sprawnym negocjatorem i zabezpieczy przyszłość jednego z najważniejszych graczy klubu? O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach. Klub musi się jednak pośpieszyć, bowiem Soler wzbudził zainteresowanie między innymi Liverpoolu.

Kategoria: Ogólne | Eldesmarque, fot. Eldesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. idler18.09.2021; 12:29
idlerNie wiem co się dzieje za kulisami, ale patrząc z zewnątrz to przedłużenie kontraktów z Gayą i Solerem to są teraz dwie najbardziej istotne sprawy w klubie. Nawet jeżeli planują ich kiedyś sprzedać to karta przetargowa w postaci długich kontraktów i wysokich klauzul jest niezbędna. Jak te dzbany u góry tego nie zrobią to naprawdę brak słów.