sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Czeryszew kontuzjowany

Iwo Rubaszewski, 14.09.2021; 16:29

Przymusowa absencja Rosjanina

W niedzielnym spotkaniu przeciwko Osasunie Denis Czeryszew przedwcześnie opuścił boisko. Badania wykazały, iż skrzydłowy ma problemy z kolanem. Czeka go kilkutygodniowa przerwa od gry.

Klubowy raport

„U Denisa Czeryszewa zdiagnozowano zwichnięcie więzadła pobocznego przyśrodkowego w prawym kolanie, doznanego w meczu z CA Osasuną. Piłkarz zostanie oddany pod opiekę lekarską i będzie postępował zgodnie z procedurą rekonwalescencyjną, aż do powrotu do zdrowia.”

Pauza spowodowana urazem może potrwać od trzech do czterech tygodni. Oznacza to, że reprezentant „Sbornej” nie pojawi się na murawie w starciach z Realem Madryt, Sevillą, Athletikiem oraz Cádizem. Pod znakiem zapytania stoi także jego udział w październikowym zgrupowaniu kadry. Denisa Czeryszewa na boisku możemy spodziewać się 17. października w wyjazdowym spotkaniu przeciwko FC Barcelonie.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | SuperDeporte | fot. valenciacf.com, SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Vicente7316.09.2021; 08:50
Vicente73Ta sama historia co sezon... Należało pozbyć się tego "szrota" w okienku, bo było pewnym, że lada moment się rozsypie. I posypał się. Żadnego pożytku z niego nie było, nie ma i nie będzie.
2. staste7716.09.2021; 19:56
staste77Nie zgodzę się Vicente - Czeryszew dobrze wyglądał od początku sezonu. Dzięki m.in. niemu mamy kilka punktów do przodu: asystował, wywalczył karny. Nie powtarzaj czegoś bez zastanowienia.
Uważam, że szkoda, że go teraz straciliśmy. Lewa flanka funkcjonowała dobrze.