sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Klauzula Mamardashviliego

Wojciech Ciuraj, 07.09.2021; 13:11

Transfer na zakończenie okna

Giorgi Mamardashvili przebojem wdarł się do pierwszej drużyny. Dobre występy młodego bramkarza skłoniły władze klubu do wcześniejszego wykupienia utalentowanego zawodnika. Kwota jaką Valencia zapłaci za golkipera ma wynieść 850.000 €.

O tym, że Valencia zamierza jak najszybciej zabezpieczyć przyszłość Gruzina wiadomo już od kilku tygodni. Zwrot w karierze Mamardashviliego został także dostrzeżony w Gruzji. Giorgi został bowiem powołany do seniorskiej kadry prowadzonej przez Willy`iego Sagnola, jednak nie udało mu się zadebiutować podczas swojego pierwszego zgrupowania.

Hiszpańskie media żyją w ostatnim czasie klauzulą, która ma znaleźć się w umowie Gruzina. Mimo, że Valencia nie spodziewała się tak szybkiej eksplozji talentu Mamardashviliego klub podjął próbę zabezpieczenia swoich przyszłych interesów. Gruzin ma podpisać umowę do 2025 roku i w tym czasie klauzula odstępnego ma wynieść 20 mln €. Klub wynegocjował jednak, że będzie ona rosła wraz z każdym kolejnym sezonem, a w ostatnim roku obowiązywania umowy wyniesie 30 mln €. Valencia liczy, że w przyszłości uda się podpisać umowę z jeszcze wyższą klauzulą, która poprawi także wynagrodzenie zawodnika.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK07.09.2021; 13:28
Fajnie, że już teraz Valencia chce go wykupić.

Szkoda tylko, że ta klauzula będzie tak niska, patrząc na to, ile teraz kluby (zwłaszcza angielskie) płacą za bramkarzy...

2. Ashkan07.09.2021; 21:13
Przeczytałem Kontuzja... ;)
3. Mico08.09.2021; 12:53
MicoKlauzula, nawet jak na bramkarza, trochę niska (taki Marcos Andre ma chyba 100 mln (?)).
Bardzo wierzę w tego chłopaka, mam nadzieję że wygryzie Cillesena i Jaume, bo wygląda na duży talent :)