sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcos André: "Chcę pomóc drużynie"

Wojciech Ciuraj, 26.08.2021; 11:47

Pierwszy wywiad z Brazylijczykiem

Po trudnych, trwających wiele tygodni negocjacjach, Marcos André wreszcie został zaprezentowany jako nowy zawodnik Valencii. Klub wydał na snajpera 8.5 mln €, tym samym przeprowadził pierwszy gotówkowy transfer od 2019 roku.

Brazylijski snajper nie ukrywał radości w związku z dołączeniem do nowej drużyny. W swoich pierwszych słowach jako zawodnik Valencii podkreślał, że ten transfer to wielki skok w jego karierze.

Trudne negocjacje

"Jestem bardzo dumny, że klub tam mocno o mnie zabiegał. Najlepszym sposobem by odwdzięczyć się za to zaangażowanie będzie jak najlepsza gra. Chcę odwzajemnić tę dobrą energię i zarazić swoim entuzjazmem kibiców."

Taktyka José Bordalása

"Wierzę, że pod okiem nowego trenera mogę zrobić kolejny krok w karierze. Chcę pomóc drużynie się rozwijać i osiągać założone cele."

Kibice

"Dostałem wiele pozytywnych sygnałów ze strony fanów. Pragnę odwzajemnić te wszystkie dobre emocje. Zrobię wszystko by byli dumny z drużyny."

Cel drużyny

"Valencia to klub, który zawsze chce wygrywać. To będzie dobry rok. Wierzę, że dobrą grą mogę wynieść całą drużynę na wyższy poziom."

Nowi koledzy

"Część z nich kojarzę już z rozgrywek LaLiga. Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Valencii. Chcę się uczyć i ciężko pracować by święcić triumfy z tym zespołem."

Kategoria: Wywiady | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK26.08.2021; 12:40
Powodzenia!
2. Tomash87g26.08.2021; 13:44
To w ataku Gómez i Andre, na lewej pomocy Guedes i jazda po puchary!
3. chiefer26.08.2021; 14:28
chieferWidać lepiej kosi trawę, wróć... z trawą, skoro Bordalas woli go niż Vallejo. XD XD XD
A tak poważnie, z tego co widzę to Manu słabo biega. Potrzebny jest ktoś jak Rodrigo, kto wbiegnie z piłką w pole karne jak dzik w zagajnik. Może ten Andre coś pokaże?
4. Mico27.08.2021; 16:59
MicoChyba nikogo nie przekonuje ten transfer, ale gorszy niż Maxi obecnie nie będzie ;)

Powodzenia Andre!