sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Problem z Kanginem

Wojciech Ciuraj, 23.08.2021; 17:56

Transferowy impas

Po ostatnich wypowiedziach José Bordalása klub zintensyfikował starania na rynku transferowym. Niestety ze względu na nadmiar w kadrze piłkarzy spoza Unii Europejskiej, transakcja na mocy, której Valencię miał wzmocnić Marcos André wciąż nie została sfinalizowana. Wobec niechęci Koreańczyka do zmiany barw, klub zamierza wywierać presję na młodego gracza.

Według doniesień medialnych tego lata Kangin odrzucił aż 4 oferty. Wśród klubów, które zabiegały o utalentowanego pomocnika wymienia się Real Betis, Bragę, Wolfsburg i ostatnio Monaco. Francuzi liczyli, że uda się włączyć w tę transakcję Keitę Baldé, którym zainteresowana jest Valencia. Władze klubu optymistycznie zapatrywały się na tę opcję, jednak Kangin odrzucił możliwość transferu, ponieważ Monaco zamierzało go wypożyczyć uważając, że w tym momencie nie da rady wywalczyć sobie miejsca w zespole. Intencją Koreańczyka jest zaczekać na ofertę, która będzie go w pełni satysfakcjonowała, nawet jeśli wiązałoby się to z pozostaniem jeszcze przez rok na Mestalla.

Klub nie zamierza tak długo czekać i rozważa rozwiązanie umowy z Kanginem. Co ciekawe taki wariant także nie odpowiada ofensywnemu pomocnikowi. Otoczenie piłkarza jest rozczarowane postawą Valencii, jednak w klubie brakuje już cierpliwości wobec krnąbrnego gracza. Kangin Lee z jednej strony odrzucił wszystkie propozycje przedłużenia umowy, z drugiej zaś niechętnie zapatruje się na otwarte dla niego kierunki transferowe. Czas ucieka i klub nie może sobie pozwolić na piłkarza niezaangażowanego w projekt, który blokuje miejsce spoza wspólnoty. Najbliższe dni będą kluczowe dla losów okienka i władze Valencii liczą, że uda im się rozwiązać tę trudną sytuację.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Vicente7323.08.2021; 18:20
Vicente73Wyjątkowo beznadziejny przypadek gracza, który ma o sobie baaaardzo wysokie mniemanie, a który tej jakości nigdy praktycznie nie pokazał. I który kompletnie nie jest lojalny wobec klubu i nie jest z nim związany. Niech przesiedzi pół roku na trybunach, to mu tuba zmięknie i będzie go można opchnąć za grosze marne w okienku zimowym.
2. Tomash87g24.08.2021; 07:33
@Vicente73, z tego co się orientuję, to Kaninowi wygasa umowa 30.06.2022 r., więc zimą może podpisać umowę z nowym klubem i odejść ZA DARMO po zakończeniu sezonu.
Tym samym zostało kilka dni na pozbycie się rozkapryszonej gwiazdy.
3. Vicente7324.08.2021; 11:10
Vicente73OK. Niech zatem idzie w diabły. Żadnego pożytku z niego mieć nie bedziemy bez względu na scenariusz.
4. chiefer24.08.2021; 12:28
chieferKangin to taki casus samorodka*, który im starszy, tym bardziej blednie na tle kolegów, którzy dojrzewają do profesjonalnej piłki i nabierają umiejętności. Czarował jako małolat, później już coraz mniej. Za duże ambicje, za duże mniemanie o sobie, za niskie morale. Skończy w West Hamie czy innym Evertonie. Fakt, że zarobi więcej, ale świata już nie zwojuje.
*patrz Bojan, Kubo etc.
5. Tomash87g24.08.2021; 15:00
A jakby go wykreślić z listy zawodników/umieszczenie na liście B? Jak w Ekstraklasie ;)
6. KurtRolsson24.08.2021; 16:40
No właśnie. Nie rejestrować go do nowych rozgrywek bo przecież można tak zrobić. Może sobie grać w filli w 5 czy tam 6 lidze. Albo godzisz się na którąś z ofert albo trafiasz do klubu kokosa heh
7. clio23025.08.2021; 13:14
A co złego w tym?że gościu chce grać i nie czuje się gorszy od innych,wiem że jest trochę wybuchowy i ma wysokie ego,ale chyba lepiej on niż pseudo piłkarze pokroju Sobrino czy Jason.A i najważniejsze jak zawsze pozbiedziemy się gracza za marne dutki który ma potencjał,i o to cała nasza VCF.
8. KurtRolsson25.08.2021; 19:06
Clio230 nie wiem czy wiesz ale gość zapowiedział że nie przedłuży kontraktu i za o odejdzie za darmo. W międzyczasie odrzuca oferty transferu gotówkowego. Trochę trenerów się przewinęło ostatnio przez klub i żaden nie stawiał na niego. Gość jest krnąbrny najwidoczniej. Zamiast takich gwiazdorów wolę np Correie, grał tragicznie ale zacisnął zęby, zamknął się i pracował. Jest teraz na dobrym poziomie, wystarczy zobaczyć jego zdjęcia z przed roku a teraz. Gość przepracowal na siłowni setki godzin. A mały Koreańczyk nie mógł?