sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Klub walczy o Marcosa André

Wojciech Ciuraj, 10.08.2021; 13:46

Przełom w negocjacjach?

Jednym z tematów, który miał się pojawić na niedawnym spotkaniu Petera Lima z José Bordalásem były negocjacje w sprawie Marcosa André - snajpera Realu Valladolid. Były trener Getafe jest przekonany, że Brazylijczyk byłby idealnym partnerem dla Maxiego Gómeza i jego transfer wzmocniłby siłę przedniej formacji zespołu.

Negocjacje pomiędzy klubami toczą się od wielu tygodni. Niedawno Peter Lim odrzucił propozycję zakupu zawodnika Realu Valladolid za 7.5 mln €. Właściciel był rozczarowany, że tak pokaźna kwota jak na obecne warunki klubu nie gwarantowała 100% praw do karty zawodniczej Marcosa André. Według najnowszych doniesień, stanowiska obu klubów mocno się zbliżyły. Transfer napastnika może się zamknąć w 5 mln €, jednak finalizacja transakcji zależy od zatwierdzenia warunków dofinansowania LaLigi przez zagraniczny fundusz inwestycyjny CVC.

Intencją klubu jest zakontraktowanie snajpera, a także defensywnego pomocnika by wywiązać się z obietnic danych trenerowi i dać szansę Bordalásowi na udany sezon. Choć liga rusza za kilka dni, Valencia będzie budowała kadrę do ostatniego dnia letniego okienka transferowego.

Kategoria: Transfery | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. michalgerrard11.08.2021; 09:13
michalgerrardOrigi jest do wyjęcia z Liverpoolu za 15 mln. Okazja!!