sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Spotkanie Lima i Bordalása

Wojciech Ciuraj, 06.08.2021; 16:56

Właściciel ponownie zainteresowany klubem?

Peter Lim po ponad dwóch latach postanowił spotkać się z trenerem swojego klubu. Ostatnim szkoleniowcem, który miał okazję porozmawiać z większościowym udziałowcem był Marcelino. José Bordalás chciał omówić z Limem plany transferowe na finiszu letniego okienka.

Do spotkania doszło za pomocą telekonferencji. Uczestniczyli w niej Anil Murthy oraz dyrektor sportowy Miguel Ángel Corona. Otoczenie trenera zapewnia, że była to udana rozmowa i cele sztabu i większościowego udziałowca są zbieżne. Peter Lim podkreślał, że klub nie może inwestować w nowych graczy bez wcześniejszego sprzedania kogoś z obecnej kadry, jednak władze klubu są przekonane, że do końca sierpnia uda się zakontraktować defensywnego pomocnika i napastnika. Większościowy udziałowiec miał pochwalić dotychczasową pracę nowego trenera ciesząc się, że odważnie stawia na młodych graczy.

Według doniesień medialnych Peter Lim odrzucił porozumienie jakie klub osiągnął z Realem Valladolid w sprawie Marcosa André. Całość operacji miała kosztować 7.5 mln €. Zarówno Bordalás jak i Corona wierzą, że brazylijski snajper może być ciekawym wzmocnieniem, jednak powściągliwość Lima komplikuje finalizację operacji.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK07.08.2021; 11:19
Omawiali zapewne plan wyrwania Messiego ze szpon PSG, Man. City i Chelsea... ;P