sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alderete nowym stoperem?

Wojciech Ciuraj, 30.06.2021; 11:35

Paragwajczyk pierwszym transferem?

Mimo pewnego zastoju na rynku transferowym José Bordalás intensywnie pracuje z Miguelem Angelem Coroną nad potencjalną listą wzmocnień. Ostatnie doniesienia wskazują na rychłe dołączenie do klubu Omara Alderete z Herthy Berlin.

Paragwajski stoper znajdował się na liście życzeń Bordalása gdy ten pracował jeszcze w Getafe. Paragwajczyk jest lewonożnym stoperem charakteryzującym się walorami fizycznymi i cenioną przez hiszpańskiego szkoleniowca agresją. Zarówno Corona jak i Bordalás są przekonani, że 25-latek byłby idealnym partnerem zarówno dla Gabriela Paulisty jak i Hugo Guillamóna.

Transfer komplikuje fakt, że Peter Lim ponownie blokuje wszystkie operacje, które wymagają zaangażowania finansowego. Corona przygotował wraz z trenerem listę piłkarzy, którzy niewielkim kosztem byliby wzmocnieniem dla drużyny. Jednak większościowy udziałowiec nie zmienia swojego stanowiska i klub musi najpierw sprzedać kogoś z obecnej kadry by myśleć o transferach. W przypadku Alderete włodarze klubu sondują wypożyczenie z opcją zakupu, które jednak póki co nie nie satysfakcjonuje Herthy. Media donoszą jednak, że rozmowy są zaawansowane i niewykluczone, że wkrótce dojdzie do porozumienia.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. lasio02.07.2021; 07:39
Brzmienie podobne do Dealbert nie zwiastuje niczego dobrego.