sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes wzmocni Villareal?

Wojciech Ciuraj, 19.06.2021; 14:38

Portugalczyk odejdzie do rywala?

Gonçalo Guedes po świetnej wiośnie nie może narzekać na brak zainteresowania. Do wyścigu o podpis skrzydłowego włączył się Villareal, który przedstawił już nawet pierwszą ofertę.

Włodarze \"Żółtej Łodzi Podwodnej\" liczą, że podobnie jak zeszłego lata uda się im wzmocnić kadrę kosztem derbowego rywala. Znając delikatną sytuację finansową Valencii wierzą, że Guedes będzie do kupienia znacznie taniej niż 35 mln €, których oczekuje klub. W tym celu Villareal postanowił włączyć do transakcji wychowanka \"Nietoperzy\" - Paco Alcácera.

Pierwsza oferta za Guedesa to 10 mln € + karta zawodnicza hiszpańskiego snajpera. Niska kwota ma być uzasadniona tym, że zaledwie półtora roku temu Villareal zapłacił za Paco 23 mln €. Napastnik ma za sobą niezły sezon. Mimo że często musiał się godzić z rolą dublera Gerarda Moreno, zdobył 12 bramek we wszystkich rozgrywkach. Co ciekawe zarówno Guedes jak i Alcácer byliby zainteresowani tym transferem. Portugalczyk dołączyłby wówczas do byłych kolegów z zespołu, a co najważniejsze miałby szansę gry w Lidze Mistrzów. Jest jednak mało prawdopodobne by Valencia zgodziła się na tak niską kwotę odstępnego, bowiem właśnie na transferze Guedesa ma być oparty cały plan na letnie okienko transferowe.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. zompson22.06.2021; 10:08
zompsonoj to będzie szalenie frustrujące okienko transferowe :| daję conajmniej 50% szans, że Bordalas, tak jak Gracia pod koniec okienka rzuci papierami za niespełnione obietnice zarządu...
2. Kojiro22.06.2021; 10:09
KojiroPapa Uszatku :)
3. chiefer22.06.2021; 17:15
chieferNo, a ja gdzieś czytałem, że Alcacer nie bardzo chce do Valencii.