sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Książę Johoru ponownie mówi o Valencii

Iwo Rubaszewski, 04.06.2021; 22:02

Q&A na Instagramie

Po tygodniach milczenia Tunku Ismail znów zdecydował się na wpis na temat odkupienia akcji Valencii. Następca tronu nie udzielił jednak nazbyt obszernych wyjaśnień.

Dziś w godzinach popołudniowych czasu środkowoeuropejskiego Książę Johoru przeprowadził Q&A na swoim profilu na Instagramie. Jedno z pytań, które otrzymał dotyczyło przyszłości Valencii. Isamil udzielił następującej odpowiedzi:

„Dotychczas wszystkie spotkania zostały przełożone przez względy pandemiczne oraz przez pewne nierozwiązane problemy.”

Malezyjski monarcha wszedł do walenckiego świata na początku marca obecnego roku. Początkowo dawał jedynie poszlaki, że jego intencją może być przejęcie Valencii. Niedługo później sam potwierdził, że to właśnie klub z Mestalla stał się jego kolejnym biznesowym celem. Swoje przybycie zapowiedział na czerwiec. Na pewnym etapie Tunku Ismail zaczął przyznawać, że jego plany nie ograniczają się jedynie do drużyny z Walencii. Rozważał także takie kierunki jak Manchester United czy AC Milan. Do dziś ostatnią informacją na temat relacji księcia z Peterem Limem była ta z 14. marca; Malezyjczyk powiedział wówczas: „Odbyły się negocjacje/rozmowy z właścicielem, abym stał się częściowym udziałowcem klubu. Zostają jednak zatrzymane w stanie ‘stand by’ przez pewne komplikacje i problemy, które muszą zostać rozwiązane.”

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva | fot. ElDesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.