sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sevilla vs. Valencia - zapowiedź

Wojciech Ciuraj, 12.05.2021; 17:44

Kolejne ligowe starcie

Uskrzydlona zwycięstwem nad Realem Valladolid drużyna, zmierzy się dziś z Sevillą. Czy podopieczni Voro zdołają zaprezentować się korzystnie na tle dobrze dysponowanego rywala?

Przełamanie Maxiego, bramka Correi, powrót Kangina do pierwszej jedenastki - to tylko kilka pozytywów poprzedniego meczu. Voro słusznie zauważył, że koncepcja gry trójką stoperów może być najkorzystniejszym wariantem przy obecnej kadrze. Schemat ten próbował wdrożyć także Javi Gracia, dzięki czemu drużyna może bazować, również na tym co wypracowała z poprzednim szkoleniowcem. Wiele wskazuje na to, że Voro ponownie zdecyduje się na 3-5-2 lub 3-4-2-1.

W bramce wystąpić ma Cillessen, który potwierdza swoją wysoką klasę sportową. W obronie zobaczymy Gabriela, Diakhaby`ego i Guillamóna. Hiszpan bardzo korzystnie wypada w tej taktyce i zebrał wysokie noty za poprzednie spotkanie. Na wahadłach ponownie zobaczymy Correię i Gayę. W środku pola Voro może zdecydować się na pewne zmiany względem poprzedniego starcia. Najprawdopodobniej do składu powróci Racic by wzmocnić środek pola. Oznacza to, że najpewniej Kangin rozpocznie mecz na ławce rezerwowej. W ataku tymczasowy szkoleniowiec ponownie postawi na Maxiego i Guedesa.

Pojedynki Valencii z Sevillą zawsze dostarczały kibicom wielu emocji. Niestety w trwającym sezonie kibice mogą z zazdrością patrzeć na wyniki sportowe drużyny z Andaluzji. Sam Voro przyznał, że Sevilla powinna być dla nas wzorem do naśladowania. Jak dziś wypadnie jego drużyna na tle odwiecznego rywala? Przekonamy się po 19.

Sevilla: Bono, Navas, Diego Carlos, Koundé, Acuña; Fernando, Papu, Rakitic, Jordán, Ocampos y En Nesyri.

Valencia CF: Cillessen, Gabriel, Hugo, Diakhaby; Correia, Racic, Wass, Soler y Gayà; Maxi y Guedes.

Kategoria: Mecze | Własne, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.