sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Manifestacja kibiców

Wojciech Ciuraj, 09.05.2021; 11:16

Fani wywierają presję

W związku z luzowaniem obostrzeń w Hiszpanii, sympatycy kluby zorganizowali protest przeciwko Peterowi Limowi. Tym samym fani wysłali w świat czytelny sygnał, który będzie kolejną plamą na wizerunku Meriton.

Według różnych szacunków w manifestacji wzięło udział od 4 do 7 tysięcy kibiców. Fani "Nietoperzy" zadbali by przedsięwzięcie odbyło się zgodnie z przepisami. Dobra atmosfera i zaangażowanie rożnych kibicowskich sprawiło, że postulaty fanów wybrzmiewają zarówno w mediach krajowych jak i zagranicznych. Fani Valencii chcą wymóc na Peterze Limie sprzedaż klubu, na którym mu nie zależy i którym nie potrafi zarządzać.

Niedawny wywiad większościowego udziałowca dla Financial Times tylko utwierdził fanów w przekonaniu, że Singapurczyk traktuje Valencię jak ekskluzywną zabawkę. Pokojowa demonstracja kibiców zbiega się z kluczowym dla losów sezonu spotkaniem z Valladolid.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK09.05.2021; 12:36
Kibice powinni "wywieźć go na taczkach" z klubu, tylko jak, skoro siedzi w Singapurze?

Ehhh...
2. mattaj10.05.2021; 14:47
mattaj„Dobra atmosfera i zaangażowanie rożnych kibicowskich sprawiło, że.....”- to zdanie jest dobre?? Czy mi się wydaje, ze brakło tam jakiegoś słowa.