sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Racic odejdzie latem?

Wojciech Ciuraj, 31.03.2021; 23:45

Serb opuści Mestalla?

Jednym z największych wygranych trwającego sezonu jest Uros Racic. Rosły pomocnik niedawno zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Serbii i wiele wskazuje na to, że może zostać sprzedany podczas następnego okienka.

Młody pomocnik bardzo rozwinął się pod okiem Javiego Gracii. Problemy kadrowe klubu wymusiły odważne postawienie na Serba, a ten odwdzięcza się dobrą grą. Choć Racic profilem dalece odbiega od klasycznego defensywnego pomocnika, dzięki determinacji i sumiennej pracy na treningach poprawił swoją pracę w destrukcji i stał się bardziej kompletnym zawodnikiem niż jeszcze rok temu.

Agent piłkarza – Igor Glusevic, utrzymuje, że latem pojawią się bardzo wysokie oferty za utalentowanego pomocnika. Mówi się nawet o 50 mln euro, co niewątpliwie rozwiązałoby problemy finansowe klubu. Trudno jednak powiedzieć czy Valencia zdecyduje się na oddanie wschodzącej gwiazdy serbskiej piłki. Władze klubu wysyłają w ostatnich dniach sygnały, że intencją Petera Lima jest by w przyszłym sezonie drużyna zakwalifikowała się do europejskich pucharów, a zapowiadane zniesienie zasad Finansowego Fair Play może nieco złagodzić plan kolejnej wyprzedaży.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. szogun01.04.2021; 11:06
Ja bym go sprzedał za kwotę wymienioną w artykule. Może być podobnie jak z Diakhabim.
2. los ches01.04.2021; 11:36
los chesniby który klub oferuje 50 mln?
3. kOst01.04.2021; 16:30
kOstPo letnik okienku nikt nie zapłaci nam więcej niż 20 mln. za kogokolwiek.