sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kontuzja Cillessena

Iwo Rubaszewski, 27.03.2021; 22:24

Kolejny uraz Holendra

Szczęście nie dopisuje Jasperowi Cillessenowi. Po wyleczeniu dwóch kontuzji i rozegraniu pięciu pierwszych meczów w sezonie 2020/2021 bramkarz będzie zmuszony do ponownej przerwy w grze. Kolejne problemy zdrowotne pojawiły się na zgrupowaniu reprezentacji Holandii.

Oficjalny komunikat klubu

„ Zawodnik Valencii, Jasper Cillessen doznał skręcenia lewego kolana, którego nabawił się podczas rozgrzewki przed spotkaniem Turcji z Holandią. Kontuzja zmusi go do kontynuowania leczenia aż do uzyskania pozwolenia lekarskiego.”

Kariera holenderskiego golkipera na Mestalla jest naznaczona problemami zdrowotnymi. W zeszłym sezonie miał problemy z łydką i biodrem. W obecne rozgrywki wszedł z kontuzją. Ich przyczyną były problemy mięśniowe, które zmusiły byłego bramkarza FC Barcelony do poddania się operacji. Powrót do zdrowia trwał ponad trzy miesiące. Pierwszy raz pojawił się na boisku 20. lutego w meczu z Celtą Vigo, gdzie zachował czyste konto. Wystąpił potem w czterech meczach ligowych, a następnie nadeszła felerna przerwa reprezentacyjna. Kłopoty z kolanem spowodują kolejną, około miesięczną absencję. Zawodnik z Nijmegen pojawił się w tym sezonie jedynie w ok. 15% spotkań Los Ches. Od swojego przybycia do klubu w 2019 roku zagrał tylko 35 razy.

Kategoria: Raporty Medyczne | El Desmarque | valenciacf.com | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.