sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia vs. Granada - zapowiedź

Wojciech Ciuraj, 21.03.2021; 14:41

Kolejne ligowe starcie

Podopieczni Javiego Gracii nie rozpieszczają w trwającym sezonie sympatyków klubu. Gdy już wydaje się, że drużyna zmierza w dobrym kierunku przychodzi spotkanie wyjazdowe, w których Valencia konsekwentnie zawodzi.

Mimo braku kibiców, to właśnie na Mestalla piłkarze Valencii odnoszą najlepsze rezultaty. Javi Gracia zwracał uwagę na konferencji poprzedzającej dzisiejszy mecz, że zarówno sztab jak i sami zawodnicy są zdeterminowani by odwrócić tę niepokojącą tendencję. Dziś jednak podopieczni Gracii ponownie będą walczyć na swoim terenie. Niewątpliwie dobrą wiadomością jest powrót czterech pauzujących za kartki graczy – Gayi, Solera, Racica i Maxiego. Brak kluczowych piłkarzy był bardzo odczuwalny w spotkaniu z Levante i zmusił Gracię do zmiany taktyki. Wymienionym zawodnikom przydał się odpoczynek i należy się spodziewać, że będą dziś stanowić o sile drużyny. Ostatnie treningi drużyny wskazują na powrót do klasycznego ustawienia 4-4-2. Na bramce ponownie zobaczymy Jaspera Cillessena, który odkąd powrócił po kontuzji jest pewnym punktem drużyny. W obronie najprawdopodobniej Gracia zdecyduje się na duet Gabriel – Guillamón, natomiast na bokach wystąpią Correia i Gayà. Portugalczyk ma za sobą najlepszy okres odkąd przybył do Valencii co zauważył między innymi portal transfermarkt.de, który odnotował wzrost jego wartości. Środek pola ponownie będzie należał do Solera i Racica, wspierał ich będzie Daniel Wass, a także Guedes, który ponownie odzyskał miejsce w składzie. Obok Maxiego Gómeza wystąpi Kangin Lee, który jest najlepszym parterem dla szukającego przełamania Urugwajczyka.

Tradycyjnie już piłkarze Valencii będą musieli zignorować zamieszanie wokół klubu i dać z siebie wszystko by zapunktować z dobrze zorganizowanym rywalem. Do końca sezonu pozostało jeszcze 11 spotkań i każdy punkt może być na wagę złota.

Przewidywane składy:

Valencia: Cillessen; Correia, Paulista, Guillamón, Gayà; Racic, Soler, Wass, Guedes; Kang In, Maxi Gómez.

Grenada: Rui Silva; Víctor Díaz, Germán, Domingos Duarte, Quini; Yan Eteki, Yangel Herrera, Domingos Quina; Fede Vico, Machís, Soldado.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Olivio12321.03.2021; 14:54
Jest szansa, że nie stracimy bramki, bo nie zagra Diakhaby, ale z drugiej strony jest mała szansa, że strzelimy gola, bo zagra Maxi... Czyli co? 0:0???