sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juventus zainteresowany Kanginem

Wojciech Ciuraj, 26.02.2021; 12:57

Koreańczyk odejdzie latem?

Wystarczył jeden dobry występ w lidze by ponownie pojawiły się plotki łączące Kangina Lee z innymi klubami. Jednym z nich jest broniący tytułu mistrza Włoch Juventus Turyn.

Wielu obserwatorów uważa, że spotkanie z Celtą może być punktem zwrotnym dla młodego pomocnika. Po kilku tygodniach, podczas których Kangin rzadko pojawiał się na boisku, zawodnik potwierdził wreszcie swój ogromny potencjał i walnie przyczynił się do wygranej zespołu. Pokazał także, że potrafi się zaadaptować do koncepcji gry Javiego Gracii i nie ograniczał się jedynie do pracy w ofensywie.

Wiele klubów obserwuje jego sytuację, bowiem problem finansowe Valencii nie są dla nikogo tajemnicą. W ostatnich tygodniach mówiło się o dość luźnym zainteresowaniu klubów francuskich, teraz zespołem najbardziej zainteresowanym Kanginem ma być Juventus. Jeśli Koreańczyk nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z Valencią, to właśnie Włosi mają być faworytem w wyścigu o pomocnika. Zawodnik jest obecnie wyceniany na 15 mln €, a jego kontrakt wygasa w 2022 roku.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.valenciaplaza.com, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Olivio12326.02.2021; 20:22
Oby i oby za godziwy hajs, żeby zrekompensować sobie dwa lata użerania się ze smarkaczem. W Valencii ten gość chyba już nawet nie ma chęci się starać.
2. Waszkix27.02.2021; 19:31
WaszkixAlbo zaryzykowac i podpisac z Nim kontrakt i wpisac wieksza krauzule odejscia ,moze wystrzeli jego "talent" i beda piebiazki na lepszych zawodnikow a nie jakies "plotki"
3. Ezprit01.03.2021; 20:19
W ostatnich dwóch meczach to on jedyny się stara...