VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podróż Anila Murthy`ego

Wojciech Ciuraj, 13.02.2021; 11:20

Prezes wraca do Singapuru

Po intensywnym finiszu zimowego okienka transferowego, Anil Murthy otrzymał zgodę od większościowego udziałowca na podróż w rodzinne strony. Choć oficjalnie ma ona charakter wyłącznie osobisty, najprawdopodobniej Murthy spotka się również z Peterem Limem.

Obaj panowie nie rozmawiali ze sobą w cztery oczy od końca 2019 roku. Sam Murthy na początku pandemii wysłał swoją rodzinę do Singapuru w nadziei, że tam sytuacja będzie stabilniejsza niż w Hiszpanii. Podczas nieobecności prezesa, jego funkcje sprawuje Joey Lim, który zdaniem wielu obserwatorów może w najbliższym czasie przejąć stanowisko Murthy`ego.

Jednym z tematów, które prezes chciałby omówić z Peterem Limem jest plan klubu na najbliższe miesiące. Murthy potwierdził na grudniowym spotkaniu akcjonariuszy potrzebę kolejnej wyprzedaży, a trwająca kampania pokazała, że idea zastąpienia kluczowych piłkarzy młodzieżą okazała się chybiona. Prezes ma także namawiać właściciela do większego zaangażowania w negocjacje z José Luisem Gayą. Anil Murthy obserwując drużynę na co dzień jest pod wrażeniem postawy kapitana i wierzy, że przedłużenie jego kontraktu będzie dobrym sygnałem dla innych piłkarzy, a także kibiców.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK13.02.2021; 23:00
Lepiej niech omówią plan sprzedaży klubu.