sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sobrino przejdzie do Cádiz?

Iwo Rubaszewski, 30.01.2021; 12:02

Wypożyczenie bliskie realizacji

Na ostatniej prostej zimowego okienka transferowego Valencia stara się dopiąć dwusegmentową transakcję. Na zasadzie wypożyczenia z klubem ma się pożegnać Rubén Sobrino, a jego następcą, również w ramach wypożyczenia, ma zostać Patrick Cutrone.

Sobrino znajduje się na wylocie z klubu. Valencia nie jest usatysfakcjonowana poziomem sportowym prezentowanym przez Hiszpana. Klub chce wypchnąć piłkarza z zespołu, zwalniając tym samym miejsce na liście płac. W przeszłości napastnik nie był chętny do opuszczenia klubu, nawet gdy pojawiały się takie możliwości, lecz tym razem może być inaczej. Piłkarz nie ma perspektyw na regularną grę. Wszystkie mecze ligowe rozpoczynał na ławce rezerwowych i sporadycznie się z niej podnosił. Więcej minut notował w rozgrywkach Pucharu Króla, jednak przed paroma dniami Valencia pożegnała się Copa del Rey. W związku z tym Sobrino chce szukać możliwości gry, by móc się rozwijać. Transfer do Kadyksu jest prawdopodobny również przez wzgląd na osobę Álvaro Cervery – trenera beniaminka. Szkoleniowiec jest ogromnym entuzjastą talentu zawodnika „Nietoperzy”. W wywiadzie dla El Desmarque, udzielonym na początku stycznia bieżącego roku, docenił umiejętności Sobrino i wyraził nadzieję, iż kiedyś zasili jego zespół.

Napastnik przybył do Valencii z Deportivo Alavés w 2019 roku. W obecnym sezonie rozegrał 5 meczów ligowych i 4 spotkania pucharowe. Strzelił jedną bramkę i zanotował asystę. Jego kontrakt obowiązuje do 2022 roku.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | SuperDeporte | fot. Las Provincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Olivio12330.01.2021; 17:13
"Szkoleniowiec jest ogromnym entuzjastą TALENTU zawodnika Nietoperzy”.

No ok, ale... Sobrino miał jakikolwiek talent??? I w tym miejscu wchodzi John Travolta i rozkłada ręce... Kurtyna!