sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juventus obserwuje Račića

Wojciech Ciuraj, 23.01.2021; 21:56

Pomocnik odejdzie z klubu?

Dzięki udanym występom, Uroš Račić zwrócił uwagę czołowych klubów europejskich. Wśród nich szczególnie zainteresowany ma być Juventus Turyn, który obserwował gracza w czasach gdy ten występował jeszcze w Serbii.

Pomocnik trafił do klubu z inicjatywy Pablo Longorii, byłego już dyrektora sportowego Valencii. Co ciekawe, poprzednim pracodawcą Hiszpana był właśnie Juventus i to właśnie on raportował Włochom o wielkim potencjale Račića. Dzięki letniej wyprzedaży, Serb wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie tworząc obiecujący duet z Carlosem Solerem. Juventus widzi w nim przyszłościowego gracza, który już dziś mógłby zwiększyć rywalizację w środku pola.

Sam Račić jest szczęśliwy w Valencii i niezwykle ceni sobie współpracę z Javim Gracią, dzięki któremu rozwinął się jako piłkarz. Runda jesienna pokazała, że brak Serba na boisku sprawia, że druga linia „Nietoperzy” nie funkcjonuje jak należy. Młody pomocnik nie tylko ciężko pracuje w defensywie i wygrywa pojedynki powietrzne. Z każdym kolejnym meczem, Račić pokazuje swoje walory ofensywne dzięki czemu między nim, a Solerem często dochodzi do wymienności pozycji i zadań.

Transfermarkt wycenia Račića na 10 mln €, a jego kontrakt z klubem obowiązuje do 2024 roku.

Kategoria: Transfery | El Desmarque/Fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Cirian24.01.2021; 14:33
CirianJaką ofertę w tych okolicznościach byście przyjęli? 30mln+10% następnej sprzedaży?
2. LimaK24.01.2021; 15:37
Można sobie gdybać.
Z tym zarządem, niczego nie można być pewnym...