VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gabriel Paulista przedłuża kontrakt

Iwo Rubaszewski, 23.01.2021; 20:52

Obrońca wiąże przyszłość z Los Ches

Wczorajszego popołudnia Valencia oficjalnie ogłosiła, iż Gabriel Paulista odnowił swoją umowę z klubem. Zawodnik podpisał ją do końca sezonu 2023/2024.

Poprzedni kontrakt środkowego defensora Los Ches wygasał w czerwcu 2022 roku. Piłkarz utrzymuje, że jest szczęśliwy w Valencii i był zdecydowany, by pozostać na Mestalla. W listopadzie minionego roku Paulista zmienił nawet obywatelstwo – z brazylijskiego na hiszpańskie. Obrońca wyraził również swoją radość z pozostania w klubie i zadeklarował chęć zakończenia kariery w Valencii.

Oficjalny komunikat klubu

„Valencia CF i Gabriel Paulista doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu zawodnika do 30. czerwca 2024 roku."

Kilka słów od zawodnika

„Wraz z moją rodziną jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy zostać na kolejne lata w tym niesamowitym mieście i cudownym klubie. (…) Od pierwszego dnia bardzo identyfikuję się z klubem i staram się dawać z siebie wszystko. (…) Jestem szczęśliwy ze wszystkiego, co klub robi dla mnie i mojej rodziny. Zamierzam robić jeszcze więcej dla zespołu i sprawić radość kibicom. (…) Bardzo chciałbym zakończyć karierę tutaj, w klubie, który dał mi wszystko. (…) Teraz zapomnimy o pierwszej części sezonu, która nie poszła po naszej myśli. Zapomnimy o tym i zaczniemy od zera. Postaramy się osiągnąć jak najlepsze wyniki i przywrócić Valencię w miejsce, na które zasługuje – na szczyt.”

Kategoria: Ogólne | El Desmarque | Valenciacf.com | fot. Valencia CF Twitter skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Volson23.01.2021; 23:14
Fajnie, że zostaje.