VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kangin najlepszym asystentem ligi

Wojciech Ciuraj, 27.10.2020; 14:23

Obiecujące występy pomocnika

Koreańczyk, mimo że jest bardzo ostrożnie wprowadzany przez Javiego Gracię, zanotował już 3 asysty, co jest najlepszym wynikiem w całych rozgrywkach. Kangin Lee chce grać więcej, a liczby, które notuje dają mu mocne argumenty.

Szkoleniowiec Valencii stara się temperować nieraz krnąbrnego zawodnika. Jednak Kangin udowadnia, że jest potrzebny drużynie i to właśnie jego przebłyski mogą przerwać kiepską passę zespołu. Mimo rozegrania zaledwie 39% możliwych minut, Koreańczyk zaliczył najwięcej asyst w lidze. Javi Gracia wierzy w młodego gracza, ale oczekuje regularności na treningach i ciężkiej pracy dla zespołu.

Kangin odrzucił niedawno ofertę przedłużenia kontraktu z klubem. Zdaniem mediów zainteresowanie pomocnikiem wyrażają kluby z całej Europy. I choć otoczenie piłkarza utrzymuje, że najważniejszym czynnikiem dla Kangina jest ważna rola w projekcie sportowym, nie można wykluczać, że zawodnik pesymistycznie zapatruje się na przyszłość w tak zarządzanym klubie. Kontrakt reprezentanta Korei Południowej wygasa w 2022 roku. Transfermarkt wycenia pomocnika na 20 mln euro.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.