VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powrót Solera

Wojciech Ciuraj, 22.10.2020; 12:56

Obiecujący występ Hiszpana

Po wyjątkowo pechowym okresie przygotowawczym, Carlos Soler wreszcie wybiegł na boisko w podstawowym składzie. Mimo porażki, pomocnik wyróżniał się na tle drużyny o czym świadczą jego statystyki. Javi Gracia wielokrotnie podkreślał, że bardzo liczy na wszechstronnego wychowanka.

Trwająca kampania jest kluczowa dla Solera. Oczekuje się bowiem, że zawodnik stanie się jednym z nowych liderów drużyny i odegra kluczową rolę w skomplikowanym sezonie. Mimo młodego wieku, wychowanek klubu rozpoczyna swój piąty sezon w barwach Valencii. W ciągu ostatnich lat Soler był wykorzystywany na wszystkich pozycjach w drugiej linii. Wiele wskazuje na to, że Javi Gracia postawi na Hiszpana w środku pola gdzie zawodnik zaczynał swoją karierę.

W spotkaniu z Villarealem, Soler partnerował Danielowi Wassowi w centralnej części boiska. Odznaczył się asystą przy bramce Guedesa, a także bardo wysoką celnością podać – 41/42. Co ważne, wygenerował także 4 okazje swoim kolegom i był piłkarzem z największą liczbą odbiorów w drużynie nie licząc defensywy. Liczby, które uzyskał Soler występując w środku pola napawają optymizmem, tym bardziej że był to jego pierwszy występ po dłuższej przerwie. Pozostaje mieć nadzieję, że Javi Gracia wydobędzie z pomocnika jego najlepsze cechy i Soler rozegra sezon na miarę swojego talentu.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Olivio12322.10.2020; 13:03
Statystyki statystykami, ale Soler grał w tym meczu bezjajecznie i chyba nie posłużyło mu wieloletnie podpatrywanie na murawie niejakiego Parejo. Według mnie Soler był jednym z gorszych zawodników słabej Valencii w tym meczu i żadne statystyki tego nie wymażą.
2. LimaK22.10.2020; 13:36
Soler zawsze lepiej grał w środku niż na boku/skrzydle.
3. staste7722.10.2020; 20:04
staste77Wierzę, że jeśli dostanie więcej szans to rozkręci się na tej pozycji. Tym bardziej, że potrzebujemy kogoś kreatywnego w środku pola.
Oby trener był cierpliwy.
4. kOst23.10.2020; 00:20
kOstChciałbym zobaczyć go albo z Racicem w parze, albo żeby grał w formacji 4-2-1-3 jako mediapunta o ile Kondo wróci do składu, chociaż znając życie nie wróci bo mu skośni nie pozwolą.
5. m198823.10.2020; 20:52
m1988Z jego fantastycznym strzałem z za pola karnego to faktycznie idealny mediapunta ;) Soler z tego meczu to idealny przykład tego, aby nie wierzyć ślepo w statystyki. Aktualnie dla mnie jeden z najsłabszych piłkarzy w Vcf.