Wypożyczeni – Raport

Mateusz Piniarski, 28.09.2020; 16:17

Minęła pierwsza seria gier dla wypożyczonych z Valencii zawodników. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Cristiano Piccini (Atalanta): Włoch ze względu n kontuzję nie wystąpił w meczu swojego klubu z Torino, wygranym przez La Deę 4:2. Zawodnik ma pękniętą rzepkę, termin jego powrotu do gry jest jak na razie nieznany.

Javi Jiménez (Albacete): Również Hiszpan nie może zaliczyć tej serii gier do udanych. Zagrał ledwie 38 minut w przegranym 1:0 meczu z Fuenlabradą, po czym musiał zejść z boiska w wyniku bólu kolana. Wstępne diagnozy mówią, że nie zostało naruszone zerwane w 2017 roku więzadło krzyżowe. Dokładniejsza diagnoza będzie znana po badaniach 30 września.

Jorge Sáenz (Celta): Obrońca był w tym sezonie tylko raz w kadrze meczowej, w spotkaniu otwarcia sezonu z Eibarem. Wciąż czeka na pierwsze minuty w sezonie.

Kategoria: Mecze | własne | fot. LaLiga Smartbank skomentuj Skomentuj (3)