sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gracia rozgoryczony brakiem transferów

Wojciech Ciuraj, 11.09.2020; 21:30

Konferencja trenera

Inauguracja sezonu już w najbliższą niedzielę. W pierwszej kolejce Valencia zmierzy się z Levante walcząc o prymat w mieście. Z tej okazji Javi Gracia skomentował obecną sytuację w klubie.

Stan kadry:

„Widzę naszą kadrę tak jak wszyscy ją widzą. Sześciu ważnych graczy opuściło drużynę, a transfery, które mi obiecano nie zostały sfinalizowane. Nie chcę zostać źle zrozumiany i umniejszać ciężkiej pracy jaką moja drużyna wykonuje na treningach, ale musimy się jak najszybciej wzmocnić.”

Gracia o relacjach z Murthym i Coroną:

„Kilkakrotnie rozmawiałem z prezydentem i Coroną na temat obecnej sytuacji - ostatni raz dzisiaj. Pojawiły się różne okoliczności, które uniemożliwiły zakontraktowanie nowych graczy. Jednak w przypadku niektórych potencjalnych transferów, naprawdę nie rozumiem dlaczego klub ich nie finalizuje. Osobiście namawiałem jednego z graczy do przyjścia do Valencii i był on skłonny znacznie obniżyć swoje wymagania finansowe. Jestem bardzo rozczarowany. Oczywiście nadal wierzę, że ktoś wzmocni zespół i choć jesteśmy w stanie podjąć rywalizację to czuję się przygnębiony. Klub nie może od nas oczekiwać tego czego powinien. Nie możemy sobie stawiać celów, które zawsze powinna sobie stawiać Valencia."

Trener o swoich wątpliwościach:

"Nie jestem nawet pewien, czy utrzymam obecny skład. Wciąż możliwe są kolejne odejścia. Naprawdę nie wiem co się wydarzy. Jestem bardzo sceptyczny, bo nie sądzę, że klub zakontraktuje piłkarzy, którzy pomogą podnieść poziom zespołu."

Sytuacja w środku pola:

"Posiadamy młodych piłkarzy takich jak Račić, Koba czy Esquerdo. Mają przed sobą świetlaną przyszłość i jestem z nich bardzo zadowolony, ale byłoby im łatwiej gdyby mieli obok siebie bardziej doświadczonych piłkarzy, którzy pomogą im w wzięciu odpowiedzialności."

Gracia czuje się oszukany:

„Jest jeszcze trochę czasu, ale trudno zaakceptować obecną sytuację. Jestem sceptycznie nastawiony do obecnych ruchów klubu.”

Wnioski po dzisiejszych spotkaniu z Murthym

"Spotkanie z prezydentem nie wniosło nic nowego i wyglądało tak jak poprzednie."

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (11)

KOMENTARZE

1. idler11.09.2020; 21:48
idlerTymczasem Murthy wydał oświadczenie, że jego zdaniem kadra jest zadowalająca i pozwala na nawiązanie rywalizacji w La Liga. Komedia.
2. Volson11.09.2020; 21:57
To jest masakra..
3. RaFaL11.09.2020; 21:59
RaFaLDramat [*]. Szkoda chłopa wpakował sie w nie złe szambo.
4. LimaK11.09.2020; 22:01
Jeszcze sezon się nie zaczął a na linii nowy trener - zarząd, już jest kiepsko...

Słabo to widzę, oj słabo...
5. Qnick198611.09.2020; 22:18
Qnick1986Srogo jak trener po tak krótkim czasie w klubie wali już prosto z mostu co myśli, bez zbędnej kurtuazji. Taka wypowiedź nie działa też budująco na szatnię. Sytuacja w klubie to katastrofa. Kadra to śmiech na sali.

Zawodnicy po których spodziewam się wyrównanej dość wysokiej formy:
Paulista, Gaya, Gomez

Zawodnicy którzy POWINNI grać chociaż przyzwoicie, ale nie są dla mnie już takimi pewniakami:
Domenech, Kondogbia, Soler, Guedes, Wass

Największa nadzieja na przyszły sezon biorąc pod uwagę występy w pretemporadzie:
Kangin

Reszta to dla mnie totalna niewiadoma. Wielu graczy widziałem w akcji jedynie w towarzyskich spotkaniach i niewiele mogę się wypowiedzieć. A tych co widywałem to wolałbym więcej nie widywać, i to mówię to zarówno o młodych miernotach jak Lato, Diakhaby czy Correia, co starych szrotach jak Czeryszew, Gameiro czy Sobrino.

Jeśli cudownie nam nie odpali kilku młodych (Guillamon, Centelles, Racic), a starzy nie złapią sezonu życia i drugiej młodości (np. Mangala), to trener będzie miał problem wystawić jedenastkę z tej zbieraniny.

"Zadowalająca kadra" - żart dekady.
6. nanek1911.09.2020; 22:57
Już szanuje tego gościa! Nimamy piniadzow. Przykre to wszystko.
7. Ashkan11.09.2020; 23:23
Nieźle, Celades by mowil ze wszystko jest super ekstra.

Inna sprawa żr Gracia zaraz złoży rezygnację.
8. BuizeL11.09.2020; 23:27
Gracia masz jaja. I to mi się podoba :).
Uciekaj, bo coś czuje, że za 1 lub 2 sezony będziemy oglądali takie hity jak:
Albacete vs Valencia CF
Valencia CF vs Vallecano
Las Palmas vs Valencia CF itp...

Ale najbardziej będzie nas ekscytował mecz:
Malaga vs Valencia CF - taka sama historia upadku :).
9. kupis8912.09.2020; 12:59
kupis89Pisalem we ktoryms poprzednim poscie ze trener spierniczy z tąd sam bardzo szybko a transferu do klubu nie bedzie zadnego...

Podtrzymuje to .
10. Rokoldo12.09.2020; 14:00
Będą transfery, ale to nie do końca będą wzmocnienia
11. Old Wardrober12.09.2020; 16:24
Nie trzeba bylo długo czekać na jego pierwszą krytykę pod adresem zarządu xD. Sytuacja trochę podobna jak z Prandellim. Jeśli dobrze pamiętam podał się do dymisji właśnie dlatego, że nie było transferów, mimo że mu je obiecywali. Klasyczny Lim. Obawiam się, że Gracia za długo z nimi nie wytrzyma, w styczniu pewnie będzie już nowy trener.