VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jota o krok od Valencii?

Mateusz Piniarski, 07.09.2020; 16:49

Zaskakujące doniesienia z Portugalii

Mimo ciężkiej sytuacji finansowej w klubie, dziennikarze z Portugalii są niemal pewni transferu Joty do zespołu Valencii. Javi Gracia, mimo wcześniejszych próśb do zarządu o pomocnika i obrońcę miał dać transferowi priorytet.

Prestiżowa gazeta Record zapewnia, że transakcja jest już na ostatniej prostej, a kluby są niemal dogadane. Również sam piłkarz ma pozytywnie patrzeć na możliwość kontynuowania swojej kariery w zespole „Nietoperzy”. Nie bez znaczenia dla transferu może być fakt, że agentem piłkarza jest Jorge Mendes.

Jota jest młodym zawodnikiem Benfici Lizbona, której jest wychowankiem. Może grać na obu skrzydłach, a także w środku pomocy. W minionym sezonie zagrał w 28 meczach, dopisując dwa gole i trzy asysty. Warto nadmienić, że w większości spotkań wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | fot. Record skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. BuizeL07.09.2020; 17:21
Na początku się za głowę złapałem, bo myślałem, że chodzi o Diogo. Już miałem to wyśmiać. Faktycznie na tego z Benfici nas stać XD. OSTATNIO pisaliście o Suarezie myślałem też że chodzi o Denisie, a tu o tym z Saragossy.
Transferów nadal nie ma, a sezon się zara zaczyna.
2. mlodyvcf08.09.2020; 11:01
Niby człowiek się domyślał, że to nie o tego Jote chodzi, a jednak się łudził :D
3. obserwator198508.09.2020; 17:59
Już jestem zmęczony tymi spekulacjami transferowymi. Może ten przyjdzie, może tanmten przyjdzie, ten w kręgu zainteresowań, tamten potencjalnym wzmocnieniem. W niedzielę pierwszy mecz sezonu, a póki co nikt nowy nie podpisał kontaktu. Stu piłkarzy łączonych z Valencią, ale każdy z nich i tak wybrał inny klub.