VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cillessen kluczem do transferu Pezzelli

Wojciech Ciuraj, 05.09.2020; 15:08

Skomplikowana sytuacja klubu

Jedną z najpilniejszych potrzeb kadrowych wciąż pozostaje środkowy obrońca, który zastąpiłby w roli lidera defensywy Ezequiela Garaya. Od wielu miesięcy na celowniku klubu znajduje się Argentyńczyk - Germán Pezzella. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach ten transfer może wreszcie dojść do skutku, a stanie się tak za sprawą Jasper Cillessena.

Holenderski bramkarz jest graczem, który znacząco obciąża budżet klubu. Jego pensja, a także wysoka kwota amortyzacji transferu sprawiają, że Valencia musi sprzedać Cillessena. 31-latek przez lata wyrobił sobie markę w Europie przez co wzbudza zainteresowanie wielu klubów. Wśród nich wymienia się Herthę, Bayer Leverkusen, Schalkę, Everton, Ajax i Aston Villę. Środki ze sprzedaży Holendra miałyby zostać przeznaczone na Pezzellę, którego Fiorentina wycenia na około 15 mln €. Valencia musi się jednak pośpieszyć, bowiem zainteresowanie kapitanem Fiorentiny wykazuje też Milan.

Nie ulega wątpliwości, że transfer Pezzelli będzie najwyższym kupnem tego lata. Reprezentant Argentyny jest zainteresowany przenosinami do Hiszpanii, mimo problemów, które trapią Valencię.

Kategoria: Transfery | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. incubusmg05.09.2020; 19:07
incubusmgNie kupimy nikogo bo nie ma kasy. Zbędne gadanie o transferach. Dziękuję
2. Rokoldo07.09.2020; 14:12
Widział ktoś Pezzelle w akcji? Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tym zawodniku bo może wstyd się przyznać ale dla mnie jest anonimowy
3. mankut08.09.2020; 11:28
mankut Fiorentina miała słaby sezon a Pezzella jakoś szczególnie w tym zespole się nie wyróżniał więc co do jakości tego piłkarza mam pewne obawy
4. Rokoldo09.09.2020; 11:19
Picca w Atalancie
5. 21fundmental09.09.2020; 11:47
Jeśli szukamy bramkarza, który zastąpi Jaspera i będzie walczył o pierwszy skład (jestem przekonany, że mu się uda) to fajnie gdyby włodarze rozejrzeli się na "podwórku"
Bramkarz Levante - Aitor to zdecydowanie najlepsza opcja!

AMUNT!!!