VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guendouzi nowym pomocnikiem?

Wojciech Ciuraj, 05.09.2020; 13:22

Klub bada sytuację Francuza

Inauguracja sezonu 2020/21 już niebawem, mimo to Valencia wciąż nie dokonała żadnych transferów. Obecna sytuacja zaczyna irytować Javiego Gracię, który wywiera presję na włodarzy klubu. Jednym z kandydatów do wzmocnienia drugiej linii Nietoperzy jest Mattéo Guendouzi.

Młody Francuz był kluczowym graczem Arsenalu gdy drużynę prowadził Unai Emery. Jednak jego pozycja znacznie osłabła ze względu na problemy z dyscypliną. Trener Mikel Arteta ostatecznie skreślił krnąbrnego gracza po incydencie w meczu z Brighton, kiedy to środkowy pomocnik jawnie drwił z graczy drużyny przeciwnej. Arsenal jest gotów pozbyć się Guendouziego ze względu na jego charakter i tę sytuację pragnie wykorzystać Valencia.

Klub chciałby wypożyczyć Francuza zawierając w umowie klauzulę nieobowiązkowego wykupu. Transakcja ta wydaje się korzystna dla obu stron. Guendouzi jest wszechstronnym graczem środka pola, grającym na bardzo dużej intensywności. Jego walory fizyczne, a także wysokie umiejętności techniczne, zdają się idealnie wpasowywać w ideę nakreśloną przez Javiego Gracię. Transfermarkt wycenia 21-latka na 32 mln €

Kategoria: Transfery | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. kupis8905.09.2020; 13:29
kupis89Chu.a kogos kupimy...
Nie przyjdzie nikt a trener zrezygnuje sam lada moment...
2. clio23005.09.2020; 14:43
Totalny szrot,przereklamowany grajek który nie wniósł nic do gry Arsenalu,nie dziwne ze chcą się go pozbyć,ale my lubimy brać takich nieudaczników.
3. Fuh05.09.2020; 21:48
FuhNie wiem clio skąd taka opinia, ale wg mnie to byłby super transfer. Nie mieliśmy Takiego zawodnika w środku pola od czasów Evera. :P
4. lisovski06.09.2020; 01:02
lisovskiNo więc napiszę absolutnie nie złośliwie przekornie Fuh. Oglądałem kilka meczów Arsenlu i potwierdzam że gościu jest bezużyteczny. Jego zachowanie nie ma tu nic do rzeczy klub chce się go pozbyć bo jest słaby .