sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gracia chce postawić na Kang-ina

Mateusz Piniarski, 21.08.2020; 19:52

Trener wierzy w młodego Koreańczyka

Kang-in Lee jest uważany za jeden z największych światowych talentów. Javi Gracia jest świadomy potencjału młodego pomocnika i zamierza odważnie postawić na niego już od pierwszych dni pretemporady.

Hiszpański trener uważa Koreańczyka za wielki talent i kluczowego zawodnika w zespole. Chce pomóc pomocnikowi w odzyskaniu pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Zamierza robić to na dwóch płaszczyznach.

Pierwsza – ambicjonalna. Gracia wie, że największym problemem zawodnika był brak okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w pierwszym zespole i zamierza dać pomocnikowi kluczową rolę w swoim projekcie. Druga - pozycja na boisku. Kang-in ma grać na swojej ulubionej pozycji jako rozgrywający grający za plecami napastnika. Ma to uwypuklić jego atuty jak technika czy przegląd pola. Testowany był już wariant z Maxim Gomezem na ataku i Koreańczykiem ustawionym za jego plecami jako pivot. To właśnie odnalezienie na boisku młodego piłkarza ma być fundamentem sukcesu.

Młody Koreańczyk w pierwszej drużynie grał częściej na boku boiska. W sezonie 2019/2020 zagrał w łącznie 24 meczach, z czego w 14 właśnie jako boczny pomocnik. Nie potrafił zaprezentować pełni swoich umiejętności, zapisując się w pamięci kibiców brutalnym wejściem w Sergio Ramosa.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. craven12121.08.2020; 20:41
craven121No jak młodzi nie odpalą , to kto ma odpalić ? Jedyna droga którą można na chwilę bez pieniędzy podążyć
2. gats22.08.2020; 00:42
bardzo fajnie napisany news, super wchodzić sobie na vcf i czytać po polsku aktualne newsy.

pozwolę sobie dodać tylko malutkie przeoczenie :

zawodnik środka pola ustawiony za plecami napastnika to nie pivot tylko mediapunta.

Kangin bez obowiązków defensywnych jak się dogada z Maxim to może być skutecznie z przodu, trzymam kciuki.
3. EverBanega8722.08.2020; 11:33
EverBanega87No tak, znowu wypromować jak ferrana i sprzedać za bezcen...fajna ta polityka...lim out
4. chiefer22.08.2020; 20:08
chieferJa też liczę na Kang-ina, wszak zadatki na wielkiego piłkarza ma. Jego niektóre akcje sprawiają że ręce same składają się do oklasków.
Najbardziej jednak liczę na to, że ktoś tego byczka okiełzna. Chłopak wyraźnie potrzebuje mentora, który z tego diamentu zrobi brylant.
A czy go sprzedamy? Pewnie tak. Jak nie za sezon, to za dwa. Oby tylko sytuacja finansowa była już wtedy na tyle unormowana, że weźmiemy za niego cenę rynkową, a nie cenę sytuacyjną.