sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Coquelin na celowniku Villarreal

Karol Kotlarz, 31.07.2020; 20:24

Czy pomocnik opuści Los Ches?

Francis Coquelin jest typowany do odejścia z Valencii podczas nadchodzącego okienka transferowego. Wśród zainteresowanych pomocnikiem wymienia się Villarreal.

Klub z Estadio de la Cerámica zamierza przebudować swoją linię pomocy, po tym jak ich szeregi opuszczą Cazorla, Bruno czy Anguissa. Kandydatem do wzmocnienia środka pola Villarreal jest Francis Coquelin. Zdaniem mediów w Hiszpanii, wysłannicy Żółtej Łodzi Podwodnej poczynili już pierwsze kroki, aby pozyskać pomocnika, kontaktując się z nim osobiście.

Francuz jest zainteresowany propozycją Villarreal, jednak aby doszło do przenosin oba kluby muszą dogadać się co do kwoty transferu. W ostatnich dniach Los Ches odrzucili ofertę jednego z arabskich zespołów, który zaproponował pięć mln € za Coquelina. Valencia oczekuje znacznie wyższej kwoty za swojego pomocnika.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | Cadena SER | Fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. clio23031.07.2020; 21:07
Ja myślę,żeby działacze jeszcze dopłacili do niego!!!w końcu jesteśmy mistrzami,przepłacania i oddawania zawodników za pół darmo.
2. obserwator198531.07.2020; 22:18
Bardzo bym chciał,żeby Francis został z nami na następny sezon i stał się ważnym elementem w układance nowego trenera. No, ale to Lim decyduje, a dla niego piłkarz to po prostu produkt handlowy,więc nie będzie sentymentów jeśli ktoś poda odpowiednią cenę.
3. chiefer01.08.2020; 19:08
chieferPowiem z przekąsem, brawo Los Amarillos! To będzie bardzo dobry skład na nowy sezon.