sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murthy: "Uważam, że Gracia jest odważny"

Mateusz Nowacki, 30.07.2020; 23:42

Prezydent podczas konferencji trenera

Podczas oficjalnej prezentacji Javiego Gracii, Anil Murthy przedstawił osobę nowego trenera Valencii. Prezydent klubu wyjaśnił dlaczego to Hiszpan objął to stanowisko.

O nowym trenerze Valencii

Po podpisaniu wszystkich dokumentów, mogę oficjalnie powołać Javiego Gracię na nowego trenera Valencii na kolejne dwa sezony i miejmy nadzieję, że jeszcze na znacznie dłużej. Przedstawiamy go za pośrednictwem VCF Media, aby nasi kibice i media mieli okazję, aby go poznać.

O Javim Gracii

Javi to trener o zasłużonym prestiżu, który rozumie projekt odbudowy silnej drużyny, będącej połączeniem doświadczonych zawodników z młodymi piłkarzami, głodnej gry i z jak największą identyfikacją z zespołem. Uważam, że jest on profesjonalny, odważny i, że jest zdolny do wprowadzania jak i dawania szans młodym piłkarzom.

O wyborze trenera

Rozmawialiśmy z wieloma trenerami. Uwzględniliśmy opinie działu Sports Management. Wybraliśmy na trenera Javiego Gracię, ze względu na jego doświadczenie, znajomość La Ligi, pokorę, ambicję i jego koncepcję dochodzenia do konsensusu - pracy zespołowej.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | fot. notimerica.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Volson31.07.2020; 13:39
Też uważam, że Gracia jest odważny. Trenować Valencie za Lima to nie lada wyzwanie :)
2. staste7731.07.2020; 23:02
staste77:-)