VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kondogbia wróci do Sevilli?

Mateusz Nowacki, 25.07.2020; 12:25

Andaluzyjczycy zainteresowani

Aby zredukować budżet Valencia będzie zmuszona do sprzedaży kilku swoich piłkarzy. Geoffrey'em Kondogbią zainteresowana jest między innymi Sevilla.

W celu redukcji budżetu Valencia będzie musiała sprzedać kilku zawodników. Jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie jest Kondogbia, więc jego odejście pozytywnie wpłynęłoby na finanse klubu.

Geoffrey Kondogbia znalazł się w kręgu zainteresowań wielu drużyn, w tym Nicei, Fiorentiny oraz Sevilli. Gdyby pomocnik trafił do Andaluzyjczyków to historia zatoczyłaby koło, bowiem występował on już w ich barwach w latach 2012-2013.

Czytaj też: Dani Parejo w Sevilli?

Kontrakt 27-letniego pomocnika z Valencią wygasa w 2022 r., więc najbliższe okienko będzie ostatnią szansą na zarobienie adekwatnej do jego umiejętności sumy pieniędzy.

W tym sezonie Geoffrey Kondogbia wystąpił łącznie w 34 spotkaniach, podczas których strzelił dwie bramki i asystował przy jednym trafieniu.

Kategoria: Ogólne | Eldesmarque | fot. DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Zostan25.07.2020; 17:07
Nie, dziękuję.
Pamiętam jak przegrywał specjalnie pojedynki powietrzne z Waldemarem Sobotą w meczu rewanżowym ze Śląskiem, żeby dać do zrozumienia że chce odejść do Monaco.
Brak profesjonalizmu.
2. staste7727.07.2020; 09:22
staste77Żal będzie czytać teraz takie informacje o odejściach zawodników, szczególnie do naszych głównych rywali. Ciężko to będzie wytrzymać!