VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Racić opuści Valencię?

Mateusz Nowacki, 23.07.2020; 17:53

Zainteresowanych kilka klubów

Po świetnym sezonie rozegranym na wypożyczeniu w barwach Famalicão, Uroš Račić może opuścić Valencię. Wśród zainteresowanych wymienia się FC Porto i Olympiakos Pireus.

Brak europejskich pucharów dla Valencii to niewątpliwie cios dla wielu kibiców, ale i piłkarzy. Obecna sytuacja zmusza klub do poszuakania oszczędności tak, aby móc „dopiąć” budżet na następny sezon. Jednym z jej ofiar może być Uroš Račić.

Ostatni sezon Serb spędził na wypożyczeniu w portugalskim Famalicão, gdzie stał się jednym z objawień Ligi NOS. Dobra forma 22-letniego pomocnika poskutkowała zainteresowaniem się jego osobą przez takie zespoły jak Olympiakos czy Porto. Valencia mogłaby wykorzystać ten fakt przy negocjacjach transferu piłkarza Dragões - Diogo Leite.

Przypomnijmy, że Uroš Račić trafił do Valencii w 2018 r z Crvena Zvezda za 2 mln €, a jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Piłkarz ma zapisaną klauzulę wykupu wynoszącą 100 mln €.

W ostatnim sezonie Serb wystąpił łącznie w 38 spotkaniach podczas których zdobył trzy gole i asystował przy dwóch trafieniach.

Kategoria: Transfery | Eldesmarque | fot. A Bola skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.