VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Coquelin odejdzie z Valencii?

Mateusz Nowacki, 22.07.2020; 19:22

Piłkarz prowadzi negocjacje

Francis Coquelin rozpoczął negocjacje z arabskim klubem, po tym jak Anil Murthy miał dać zielone światło agentom kliku piłkarzy Valencii do znalezienia nowego pracodawcy.

Przed nami rewolucja kadrowa w Valencii. Przed meczem z Leganés, Anil Murthy miał dać zielone światło kliku agentom piłkarzy Valencii do znalezienia nowego pracodawcy, w tym Francisa Coquelina.

Jak informuję PlazaDeportiva, Francuz prowadzi zaawansowane negocjacje z arabskim klubem, który ma mu zaoferować gażę na poziomie 3,5 mln € / sezon. 29-letni pomocnik miałby podpisać kontrakt obowiązujący przez minimum dwa sezony.

Problemem może okazać się jednak zbyt niska oferta jaką arabski klub miał zaoferować Valencii za kartę francuskiego zawodnika.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Volson22.07.2020; 21:03
Ciekawe jaką kwotę złożyli za Coquelin.
Osobiście wolałbym żeby został.
2. Olivio12323.07.2020; 13:07
Najrówniejszy i najbardziej pewny zawodnik formacji defensywnych (wliczając w to klasycznych obrońców) w całej kadrze. przy dobrym trenerze mógłby jeszcze mocniej zaznaczyć swoje znaczenie w klubie.

Według mnie pozbywanie się takiego doświadczonego zawodnika (w sytuacji wywalania połowy składu po sezonie!) określić można jednym słowem: GŁU-PO-TA.