VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Przed nami bardzo trudny mecz”

Karol Kotlarz, 18.07.2020; 17:07

Wypowiedź pomocnika

Już w najbliższą niedzielę Valencia rozegra ostatni mecz ligowy, w którym przeciwnikiem będzie Sevilla. Przed starciem krótkiego wywiadu udzielił Geoffrey Kondogbia. Pomocnik „Nietoperzy” ocenia, że nadchodzące spotkanie będzie trudne, ale wraz z kolegami powalczą o wygraną.

Wygrana w ostatnim meczu spowodowała, że macie szansę gry w Lidze Europy...

Myślę, że możemy być zadowoleni po spotkaniu. Zawsze staramy się wygrać, a to dobry dla nas rezultat. Teraz przed nami bardzo trudny mecz i musimy się skupić, by spróbować wygrać z bardzo dobrym rywalem.

Zespół chce grać w Lidze Europy i jedzie do Sewilli by dać z siebie wszystko na boisku, a później czekać na rozstrzygnięcia na innych boiskach...

Zawsze wychodzimy na boisko by wygrać, niezależnie od kontekstu musimy wykonać swoje zadanie i wygrać tak czy inaczej. Musimy wygrać, a później zobaczymy co się stanie.

Mało jest czasu na przygotowanie się do meczu, jednak przed wami ostatni wysiłek w tym sezonie...

Tak, taki jest futbol, teraz musimy szybko dojść do siebie, bo przed nami ważny mecz, który nie będzie łatwy, przeciwko dobremu rywalowi. Musimy się skupić i spróbować wygrać.

To będzie ważne, aby dać fanom radość...

To był bardzo trudny sezon z wielu powodów, musimy też mieć to w pamięci i spróbować wygrać, zarówno dla fanów, jak i dla nas samych.

Czy to będzie dla ciebie wyjątkowy mecz z powodu twojej przeszłości w Sevilli?

To zawsze wyjątkowe spotkanie dla mnie, trafiłem do Sevilli mając 19 lat, rozegrałem pierwsze mecze w LaLiga i zawsze mam dobre wspomnienia z tamtych lat. Jednak teraz myślę tylko o wygranej i niczym innym.

Valencia pokazała już, że potrafi wygrać na Sánchez Pizjuán, jak choćby podczas dwóch ostatnich wizyt na tym stadionie...

Zdajemy sobie z tego sprawę. W ostatnich meczach rywale osiągali dobre wyniki, ale sytuacja jest taka, że gdy gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem i trudnym do pokonania, szczególnie na jego stadionie, kiedy wychodzimy na boisko, zawsze myślimy o wygranej. Potem zobaczymy, co będzie.

Co możesz przekazać fanom, którzy nie mogą być na stadionie podczas meczu?

To trudna sytuacja, kiedy grasz na Mestalla bez publiczności, to tak jakby grać w osłabieniu. Chcę przekazać fanom, by wspierali nas w ostatnim meczu, ostatniej walce sezonu, w której jak zawsze spróbujemy wygrać.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | Plaza Deportiva | fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.