sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soler: „Wiedzieliśmy, że będzie ciężko”

Mateusz Nowacki, 18.07.2020; 11:22

Pomeczowa wypowiedź pomocnika

Po spotkaniu z Espnayolem Carlos Soler został zapytany o swoje odczucia pomeczowe oraz o rozegranie 150-tego spotkania w barwach Valencii.

O meczu

Wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Potrzebowaliśmy czterech punktów z sześciu jakie mogliśmy zdobyć. W ostatniej jednak kolejce mamy szansę. Getafe przegrało, a Real Sociedad zremisowało, więc mamy szansę. Wciąż nas los nie jest w naszych rękach i to nie jest łatwe, ale jesteśmy Valencią i zawsze musimy być profesjonalni. Musimy walczyć o maksimum jakie możemy teraz osiągnąć, czyli o miejsce w Lidze Europy. To nie zależy od nas, ale musimy wykonać co do nas należy, a potem czekać i zobaczyć co się wydarzy.

O rozegraniu 150 spotkań w barwach Valencii

Wszystko toczy się bardzo szybko. Niedawno świętowałem 50 meczów w barwach klubu, potem 100, a teraz 150. Jestem z tego bardzo zadowolony. Odkąd trafiłem do pierwszej drużyny, starałem się być w klubie i do dyspozycji sztabu szkoleniowego, ale także pomagać kolegom z drużyny. Staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby wnieść swój wkład i pomóc zespołowi. Dzisiejszy mecz był trudny, ale zdobyliśmy trzy punkty, które były kluczowe. Będziemy walczyć o wejście do Europy.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.