sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ferran trafi do Manchesteru City?

Karol Kotlarz, 16.07.2020; 11:46

Skrzydłowy na celowniku The Citizens

Przyszłość Ferrana Torresa w Valencii stoi pod znakiem zapytania. Hiszpan nadal nie podpisał nowej umowy, a według ostatnich medialnych doniesień jest bliski transferu do Manchesteru City.

Jak podał hiszpański oddział Eurosportu agent zawodnika uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu skrzydłowego z The Citizens. Do uzgodnienia pozostanie tylko kwota transferu zawodnika. Zdaniem mediów Valencia nie liczy na włączenie dodatkowych graczy w transakcję. Pozycja Manchesteru City na rynku transferowym stała się mocniejsza po niedawnej decyzji Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS), który uznał odwołanie klubu od dwuletniego zakazu gry w europejskich pucharach. Ferran miałby zastąpić na Etihad Stadium Leroya Sané.

Do ostatnich chwil Valencia ma starać się o to, aby Ferran pozostał na Mestalla. Pojawiają się informacje o tym, że klub przedstawił nową umowę dla skrzydłowego. Jeśli ten zdecyduje się ją odrzucić, wówczas „Nietoperzom” nie pozostanie nic innego, tylko wynegocjować jak najlepszą ofertę transferu za 20-latka.

Kategoria: Transfery | Marca | Eurosport | fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.