sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kolejka po Hugo Guillamóna

Mateusz Nowacki, 14.07.2020; 21:07

Hiszpan zmieni barwy?

Opieszałość włodarzy Valencii w sprawie przedłużenia kontraktu Hugo Guillamóna chce wykorzystać Villarreal oraz Athletic Club.

Już tylko kilka dni pozostało do końca kontraktu Hugo Guillamóna z Valencią. Po odejściu Césara Sáncheza, negocjacjami w sprawie nowej umowy Hiszpana zajmuje się Anil Murthy, jednak wciąż Los Ches nie przedstawili agentom piłkarza nowej formalnej propozycji jej przedłużenia.

Sam zawodnik wykazywał wcześniej chęci do kontynuowania gry w drużynie „Nietoperzy” i nie chciał podpisywać kontraktu z innym klubem, dopóki Valencia nie podejmie ostatecznej decyzji co do jego przyszłości. Dobre występy Hugo Guillamóna z pewnością zwiększyły jego notowania wśród włodarzy Valencii. Jak informuję ElDesmarque, intencją obu stron jest przedłużenie kontraktu, a w zeszłym tygodniu źródła klubowe poinformowały, że stanie się to „bardzo szybko”.

Villarreal widząc jednak opieszałość Valencii postanowił zintensyfikować kontakty z Guillamónem, aby przekonać go do zmiany klubu. Młodym Hiszpanem interesuje się również Athletic Club. Hugo z urodzenia jest Baskiem, co idealnie wpasowuje się w politykę transferową ekipy z Bilbao.

A Wy jak zapatrujecie się na przyszłość Guillamóna? Uważacie, że zasługuje na nowy kontrakt?

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | Eldesmarque | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. benji14.07.2020; 23:28
benjibye bye Hugo, Ferran, Kangin - Meriton youth policy!
2. staste7715.07.2020; 12:26
staste77Szybko podpisać z nim umowę, bo inaczej stracimy bardzo obiecującego obrońcę.