VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murthy: „Wszystko jest nadal możliwe”

Mateusz Nowacki, 02.07.2020; 20:26

Anil o zmianach w klubie

Na konferencji prasowej zorganizowanej jeszcze przed meczem z Athleticiem, Anil Murthy podziękował Albertowi Celadesowi i Césarowi Sánchezowi za ich pracę na rzecz klubu oraz wyjaśnił motywy postępowania Valencii.

Przede wszystkim chcę publicznie podziękować Albertowi Celadesowi za jego pracę i poświecenie od czasu kiedy dołączył do nas w trudnym okresie. Był odważny i był w stanie przekazać swoje zaangażowanie, aby pomóc drużynie dotrzeć do 1/16 Ligi Mistrzów, po raz pierwszy od siedmiu lat, wychodząc z trudnej grupy, osiągając wspaniałe zwycięstwa nad drużynami takimi jak Chelsea i Ajax. Chcę również podziękować Césarowi Sánchezowi za jego pracę, odkąd dołączył do klubu w styczniu, na stanowisku dyrektora sportowego. Życzymy zarówno jemu, jak i Albertowi wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Obecnie priorytetem jest zrozumienie znaczenia ostatnich sześciu spotkań LaLiga w tym sezonie. Wszyscy znamy Voro i nie trzeba go przedstawiać: to Valencianista, którego zaangażowanie w klub jest ponad wszystkim. Jesteśmy w negatywnej dynamice wyników i zdecydowano, że trzeba wprowadzić zmianę, aby pomóc tej wspaniałej drużynie zakwalifikować się w następnym sezonie do europejskich pucharów. Mamy 18 punktów do zdobycia i jeśli damy z siebie wszystko, w każdym z pozostałych spotkań, to wszystko jest nadal możliwe.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | fot. notimerica.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Volson02.07.2020; 20:31
Pitu pitu kochamy klub, ale co chwilą podejmujemy decyzję, która krok po kroku działa destrukcyjnie na Valencie bo prezes Lim robi biznes.
2. kOst02.07.2020; 21:03
kOstA pomyślcie jakie horyzonty się przed nami roztaczały we wrześniu tego roku... Ehh. Jeśli się z tego jakimś cudem wygrzebiemy to będzie ostatni raz, kiedy dam ostatnią szansę temu klubowi, i zamiast ekscytować się nowymi wynikami będę oglądał archiwalne mecze z ostatnich dwóch dekad na nowo. Czasem mam wrażenie jakby Lim tak się przejmował tym klubem (przez jego decyzję) tylko po to, żeby móc lądować helikopterem na Meatalla jak mu się podoba.
3. longer03.07.2020; 12:55
longerCzyli że zmyją sie szybko z tego klubu też?
4. pedro904.07.2020; 14:15
Obserwując postępującą degrengoladę wydaje mi się,że z 18 pkt. możliwych do zdobycia będą 3-4. Dzisiaj spodziewam się w Granadzie kolejnej porażki.