sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Trenować Valencię to odpowiedzialność”

Mateusz Nowacki, 02.07.2020; 20:20

List pożegnalny Celadesa

Były już trener Valencii, Albert Celades postanowił napisać list pożegnalny na koniec jego kadencji w klubie. Hiszpan podziękował za okazaną szansę i wskazał najlepsze momenty z drużyną.

„Wczoraj był mój ostatni dzień jako trenera Valencii. Chciałbym podziękować tym, którzy dali mi szansę być częścią tego wspaniałego klubu.

Miałem okazję przeżyć magiczne chwile, które zawsze będę nosił w pamięci i sercu. Szczególnym wspomnieniem jest nasz udział w Lidze Mistrzów, ale i każdy mecz na Mestalla, gdzie dzięki wsparciu naszych niewiarygodnych kibiców pozostaliśmy niepokonani w La Liga.

Bycie trenerem Valencii to wielka odpowiedzialność i opuszczam klub z poczuciem, że wykonałem tu pracę z szacunkiem i uczciwością.

Chcę podziękować fanom za ich przywiązanie i pomoc, zarówno na boisku, jak i poza nim. Chcę również podziękować każdemu pracownikowi, który pracuje dla klubu.

Dziękuję tym, którzy są częścią pierwszego zespołu, za pomoc w wykonaniu mojej pracy, ze szczególnym wyróżnieniem piłkarzy z którymi dzieliliśmy wspaniałe chwile.

Życzę klubowi i rodzinie Valencii wszystkiego najlepszego.

Amunt Valencia.”

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | fot. Eldesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7703.07.2020; 09:55
staste77Ładny list, bez zrzucania winy, itp. Szacunek. Życzę mu jak najlepiej.