sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo: „Zaczęliśmy dobrze”

Mateusz Nowacki, 02.07.2020; 20:16

Pomeczowe wypowiedzi Hiszpana

Po spotkaniu z Bilbao, Rodrigo Moreno odpowiedział na pytania dotyczące min. szans na udział w europejskich pucharach oraz nowego trenera Valencii - Voro.

O meczu

Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze. Zaczęliśmy dobrze i mieliśmy swoje okazje. Oni strzelili gola przy pierwszej nadarzającej się okazji. Mimo to zespół nadal pozostawał w grze i wiedzieliśmy, że bramka sprawi, że wrócimy szukać zwycięstwa. Drugi gol na początku drugiej połowy bardzo nas dotknął i odtąd zaczęło nas trapić zmęczenie i spadek morale.

O szansach na europejskie puchary

Zwycięstwo zawsze zmienia twoje spojrzenie na wszystko. Powiedziałem, że wejście do TOP 4 jest teraz praktycznie niemożliwe. Mamy matematyczne szanse. Nadal jednak jesteśmy wstanie wejść do Ligi Europy. Musimy być obiektywni i myśleć o tym, co naprawdę możemy osiągnąć. Pozostało pięć spotkań, odpoczniemy i podejdziemy do następnego meczu w najlepszy możliwy sposób.

O meczu z Granadą

Teraz myślimy o zwycięstwie, ponieważ tego potrzebują nasze morale i z powodu tego jak to wpływa na naszą kondycję. Wygrana zawsze sprawia, że jesteś mniej zmęczony podczas gry, nawet jeśli podejmujesz ten sam wysiłek. Musimy podejść do następnego meczu z wolą zwycięstwa, aby odzyskać pewność siebie, a następnie zmierzyć się w ostatnich czterech spotkaniach.

O Voro przejmującego ponownie drużynę

Tak, ale ani Voro, ani Guardiola, ani Ferguson nie są w stanie wiele zrobić w ciągu jednego dnia. Próbował robić rzeczy, które wykonywaliśmy poprzednio, z poprzednim trenerem lub jego poprzednikami. Byliśmy w grze, początkowo wydawało się, że możemy strzelić i osiągnąć zwycięstwo, ale drugi gol nie pozostawił nam żadnych złudzeń.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.