VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Celades: „Nie złożyłem rezygnacji”

Mateusz Nowacki, 28.06.2020; 00:59

Trener przed meczem z Villarrealem

Na przedmeczowej konferencji prasowej Albert Celades opowiedział m.in. o europejskich aspiracjach, morale drużyny oraz o pogłoskach o jego dymisji.

O dynamice zespołu

Skupiam się jedynie na jutrzejszym spotkaniu, aby rozegrać dobry mecz i stawić im czoła w najlepszy możliwy sposób. Podchodzimy do spotkania, po trudnym starciu z Eibarem. Nie mieliśmy czasu na odpoczynek i przygotowanie się na jutrzejszy mecz, ale jestem pewien, że poradzimy sobie bardzo dobrze. Grupa jest zdeterminowana, aby rozegrać świetny mecz i zmienić naszą dynamikę z dala od domu. Jestem pewien, że wszystko pójdzie bardzo dobrze.

O meczu z Villarrealem i morale drużyny

Z dnia na dzień staramy się żyć w tak dużym klubie piłkarskim w sposób normalny. Mamy zjednoczoną grupę, która przeszła przez wiele trudności i bardzo nam pomogła od kiedy tu przybyliśmy. Po wielu latach nieobecności zakwalifikowaliśmy się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, którą osiągnęliśmy dzięki nim. Ta grupa jest zawsze przygotowana do wniesienia swojego wkładu i przezwyciężenia przeciwności losu. Ci, którzy spędzili tu wiele lat, nabyli wiele doświadczenia. Mamy dobrą, zdrową grupę i nie możemy się doczekać rywalizacji z Villarrealem.

O europejskich aspiracjach

Widzimy, że każda drużyna walczy o zwycięstwo. Poziom jest wyrównany. Sevilla grała na swoim stadionie przeciwko Valladolid, czyli drużynie, która walczy o utrzymanie i nie zdołali z nimi wygrać. To ogólny, całoroczny trend, ale szczególnie widoczny po wznowieniu rozgrywek. Wszyscy napotykamy wiele trudności, dlatego poziom jest tak wyrównany. Pozostało wiele punktów do zdobycia i jestem pewien, że wiele rzeczy się wydarzy. Wszystko jest możliwe. Każda ekipa gra o coś i to jest bardzo trudne. Będziemy walczyć, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jeśli wygramy, jesteśmy ponownie w Europie. Musimy udać się do Villarrealu z jak najlepszym nastawieniem.

O szatni

Zawsze czułem bardzo duże wsparcie piłkarzy. To była bardzo trudna sytuacja i zawsze mnie wspierali, mogę o nich mówić jedynie w dobrych słowach.

O dymisji

Nie złożyłem rezygnacji ani nie zamierzam jej składać. To nieprawda. Jeśli chodzi o Maxiego, to sprawy szatni rozstrzygane są wewnętrznie, w niej są pewne zasady i tak właśnie rozumiem, że tak musi być.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva fot. PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. michalgerrard28.06.2020; 07:54
michalgerrardBrawo Panie Trenerze. Bardzo dobra decyzja!!
2. incubusmg28.06.2020; 08:56
incubusmgA szkoda. Słaby to manager i nic z nim nie osiągniemy. Przegramy dziś z kretesem podejrzewam.