VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wypożyczeni zostaną do końca sezonu

Karol Kotlarz, 22.05.2020; 13:23

Jest porozumienie między klubami

Przez pandemię koronawirusa i przełożenie w czasie pozostałych spotkań ligowych, pojawił się problem: co zrobić z wypożyczonymi do końca czerwca zawodnikami? W przypadku bocznych obrońców Valencii, Alessandro Florenziego i Jaume Costy, odpowiedź już znamy: obaj zostaną na Mestalla do momentu zakończenia rozgrywek w Hiszpanii.

Władze „Nietoperzy” uzgodniły z klubami wypożyczającymi Florenziego i Jaume Costę, czyli odpowiednio z AS Romą i Villarrealem, że obaj gracze pozostaną na Mestalla do momentu zakończenia rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Do rozegrania pozostało nadal 11 kolejek LaLiga, a data wznowienia gier nie jest jeszcze znana, choć według prasowych doniesień piłkarze wybiegną na boiska w połowie czerwca. Wówczas ostatnia kolejka ligowa może zostać rozegrana pod koniec lipca i wtedy też obaj wypożyczeni obrońcy wrócą do swoich zespołów.

FIFA w sprawie umów kończących się 30 czerwca wydała rekomendację, by wszystkie kluby przedłużyły umowy z zawodnikami, których kontrakt wygasa z końcem czerwca tak, aby miały możliwość dokończenia sezonu w pełnym składzie. W kwestii wypożyczeń, jeśli obie strony dojdą do porozumienia, wówczas umowy zostaną wydłużone do końca sezonu w danej lidze.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Plaza Deportiva | Fot.Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. chiefer22.05.2020; 16:43
chieferWidziałbym ich na Mestalla na kolejny sezon.