VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia wróciła do treningów

Karol Kotlarz, 09.05.2020; 22:14

Na początek zajęcia indywidualne

Podopieczni Alberta Celadesa po przejściu testów medycznych otrzymali zielone światło na rozpoczęcie przygotowań do wznowienia sezonu. Na pierwszej sesji w Paternie piłkarze przeprowadzali zajęcia indywidualne.

Po niemal dwumiesięcznej przerwie zawodnicy Valencii ponownie stawili się w Miasteczku Sportu, aby przeprowadzić sesję treningową. Pierwszym piłkarzem w Paternie okazał się być Ferran Torres, który pojawił się kilka minut po godzinie 9:00. W dalszej kolejności stawili się: Eliaquim Mangala, Gonçalo Guedes, Carlos Soler oraz Francis Coquelin.

Zanim piłkarze pojawili się na murawie, zmierzono im temperaturę, a każdy z nich posiadał przywiezione z domu ubrania do treningu. Zgodnie z wymogami na jednym boisku przebywało maksymalnie dwóch graczy: podczas gdy jeden zawodnik trenował z piłką, drugi przeprowadzał zajęcia siłowe. Do ich dyspozycji oddano trzy strefy Miasteczka Sportu. W każdej z nich, poza zawodnikami, znajdował się trener, a tę rolę pełnili Albert Celades oraz jego współpracownicy: Javier Miñano (trener przygotowania fizycznego) oraz Óscar Álvarez (asystent). Poszczególne sesje trwały około 60 minut.

Szacuje się, że Valencia będzie mieć około miesiąca na przygotowanie do wznowienia rozgrywek ligowych. Termin powrotu spotkań w LaLiga nie został jeszcze co prawda ogłoszony, jednak prezes ligi, Javier Tebas, wstępnie ocenił możliwość wznowienia gier 7 lub 14 czerwca.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Plaza Deportiva | Fot. J. M. López skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.