sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Daniel Wass na dłużej w klubie?

Mateusz Piniarski, 24.04.2020; 12:44

Nowa umowa Duńczyka kwestią czasu?

Zarząd planuje już kadrę „Nietoperzy” na kolejny sezon. Oprócz ruchów transferowych, klub pragnie przedłużyć kontrakty najważniejszych zawodników. Jednym z nich jest Daniel Wass.

Pomocnik jest bardzo ważnym elementem drużyny Alberta Celadesa, będąc jednym z najbardziej eksploatowanych piłkarzy. Z tego powodu kierownictwo poinformowało przedstawicieli zawodnika o chęci przedłużenia umowy. Może on liczyć na przedstawienie oficjalnej propozycji w najbliższym czasie. Obecny kontrakt Duńczyka wiąże go z Valencią do 2022 roku, jednak zarząd już teraz pracuje nad jego przedłużeniem, chcąc zabezpieczyć przyszłość.

Sam Daniel Wass wyraził chęć pozostania w klubie. „Mam dwa lata kontraktu, aczkolwiek chciałbym grać w klubie jeszcze przez wiele sezonów” - stwierdził. Wyjawił też, że jednym z jego idoli w dzieciństwie był David Villa.

Piłkarz od dołączenia do drużyny „Nietoperzy” z Celty Vigo w 2018 roku jest jej istotnym elementem, zarówno pod batutą Marcelino, jak i Alberta Celadesa. Każdy ze szkoleniowców doceniał jego solidność, a także uniwersalność, bowiem Duńczyk może grać na każdej pozycji w środku pola, a także na prawej obronie. Jego wszechstronność jest wprost legendarna, bowiem piłkarz w ciągu swojej kariery występował na każdej pozycji za wyjątkiem bramkarza.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque | fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. chiefer25.04.2020; 15:02
chieferDaniel Wass wirtuozem nie jest i raczej nie będzie, ale osobiście jestem zadowolony z jego gry. Zdecydowanie się przydaje na różnych pozycjach. Moim zdaniem to jeden z udanych transferów ostatnich lat.
2. staste7725.04.2020; 21:18
staste77Zdecydowanie zasłużył na to.