sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hugo Guillamón może odejść

Mateusz Piniarski, 17.04.2020; 12:21

Ciąg dalszy zawirowań wokół obrońcy

Valencia wiąże wielkie nadzieje z młodym hiszpańskim obrońcą, jednak wciąż nie doszła z nim do porozumienia w sprawie nowego kontraktu.

To nie są łatwe dni dla Hugo Guillamóna. Kontrakt młodego obrońcy wygasa 30 czerwca, a wciąż nie wpłynęła oferta jego przedłużenia. Hiszpan zawsze opowiadał o swoim przywiązaniu do klubu, jednak jego cierpliwość zaczyna się wyczerpywać.

Pierwszym wyborem Hugo od rozpoczęcia rozmów była Valencia, w której barwach chce grać jeszcze przez wiele lat. Niestety nie otrzymał żadnej odpowiedzi w sprawie przedłużenia umowy. Środowisko piłkarza uważa, że minęło już wystarczająco dużo czasu na przedstawienie propozycji nowego kontraktu. Zostały ledwie trzy miesiące, by obrońca stał się wolnym piłkarzem.

Hugo Guillamón zaczyna rozglądać się za nowym klubem, który zapewni mu rozwój. Nie podoba mu się ta wizja, ponieważ chce kontynuować karierę w zespole Valencii. Hiszpan uważa, że przez dwa i pół roku terminowania w zespole B poczynił odpowiedni postęp, by grać w pierwszej drużynie. Jest świadomy, że nie od razu wywalczy miejsce w pierwszym składzie, chce jednak figurować jako pełnoprawny członek pierwszej drużyny, nie jako młody prospekt z rezerw. Jest gotów odejść na wypożyczenie, nawet do drużyny z LaLiga2. Obrońca wierzy, że gra na poziomie seniorskim, nawet w drugiej lidze, to dla niego szansa na rozwój i nabranie niezbędnego doświadczenia.

Kategoria: Ogólne | Levante-EMV | fot. Levante-EMV skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.