sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia ponownie po Diogo Leite

Mateusz Nowacki, 12.04.2020; 17:32

Sevilla potencjalną konkurencją

Brak miejsca zimą w kadrze Valencii sprawił, że Diogo Leite nie trafił ostatecznie na Mestalla. Tym razem podczas kolejnego okienka Los Ches chcą jednak dopiąć transferu. O to jednak może już nie być tak łatwo. Do walki o 21-latka może dołączyć Sevilla.

Operacja „Diogo Leite w Valencii” miała zakończyć się już w styczniu 2020 r., lecz mimo osiągnięcia porozumienia z Porto, do transferu ostatecznie nie doszło. Powodem był brak miejsca na kolejnego zawodnika w kadrze Los Ches, bowiem zimą żaden zawodnik z Valencii nie odszedł.

Zdaniem A Bola, aby przekonać Porto do transferu Diogo Leite może wystarczyć ok. 20 mln euro, a taka kwota dla „Nietoperzy” nie stanowi żadnego problemu.

Tym razem o transfer 21-letniego Portugalczyka może być jednak trudniej. Kluczowy w tym sezonie obrońca Sevilli, Diego Carlos, po świetnej kampanii może opuścić drużynę Los Nervionenses na rzecz Barcelony. Aby przekonać Andaluzyjczyków do tego transferu, Katalończycy planują włączyć do swojej oferty kartę byłego Sevillistas - Ivana Rakiticia. Jeśli do tej transakcji dojdzie, następcą Diego Carlosa w Sevilli może być właśnie Diogo Leite.

W obecnym sezonie Diogo Leite wystąpił łącznie w 13 spotkaniach, podczas których zdobył po jednej bramce i asyście.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | A Bola | Sport skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.