sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jesús Corona wzmocni Valencię?

Mateusz Nowacki, 12.04.2020; 16:48

Karuzela transferowa nie zwalnia

Mimo, że piłkarskie rozgrywki zostały wstrzymane na czas nieokreślony to scouci nie próżnują i wciąż szukają nowych piłkarzy, którzy mogliby zasilić Valencię w letnim okienku transferowym. Jednym z nich może być Jesús Corona.

Jesús Corona to 27-letni skrzydłowy, który odgrywa obecnie rewelacyjny sezon w Porto. Do tej pory wystąpił w 41 spotkaniach, podczas których zdobył 2 bramki i asystował przy 17 trafieniach. Dużym atutem Meksykanina jest jego wszechstronność. Corona może grać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle. Z konieczności może występować także na prawej obronie.

Zdaniem A Bola oprócz Valencii zainteresowanie Jesúsem Coroną wyraża również Sevilla, Everton, West Ham oraz Schalke 04. Jak informuje agent piłkarza Marca Claro, popularny Tecatito chętnie spróbowałby swoich sił w innej lidze:

Jest podekscytowany myśleniem o graniu w innej lidze, ale nie jest to coś, co wpada w obsesje. Najpierw chce zdobyć mistrzostwo w Porto. Później zobaczymy, jaka sytuacja może być najlepsza dla wszystkich.

Wiemy, że są zainteresowani, otrzymujemy nieformalne zapytania z różnych klubów, i to także motywuje go do kontynuowania gry w taki sam sposób, jak do tej pory.

Sprowadzenie Jesúsa Corony do Valencii może nie być takie łatwe. Skrzydłowy przedłużył ostatnio kontrakt z Porto do 2022 roku, a jego obecny klub oczekuje za jego kartę 50 mln €.

Kategoria: Transfery | Eldesmarque | A Bola | Fot. SIC Notícias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. lasio12.04.2020; 19:05
Corona? W takim razie szykuje się najgłośniejszy transfer hmm ostatniego dziesięciolecia, bo o Coronie piszą wszystkie portale informacyjne świata.