sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Borja Iglesias na celowniku Valencii?

Artur Lipka, 10.04.2020; 21:14

Potencjalny następca Rodrigo

Valencia nieustannie skanuje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień. Według gazety La Razón tym razem na celowniku „Nietoperzy” znalazł się napastnik Realu Betis, Borja Iglesias.

Tegoroczne letnie okienko transferowe może być ciekawe w przypadku Valencii. Inne kluby, zwłaszcza Atletico Madryt, zapewne znowu zgłoszą się po Rodrigo Moreno. Dlatego na Mestalla muszą przygotować ewentualne zastępstwo dla swojego napastnika.

Jednakże transfer Iglesiasa do Valencii byłby trudny do wykonania. Wartość napastnika Betisu wynosi około 60 mln €, za mniej „Los Verdiblancos” nie puszczą Hiszpana. Obecnie jest to cena nieadekwatna do jakości, którą pokazywał Borja. W tym sezonie strzelił w lidze zaledwie 3 gole. Co prawda o jeden więcej niż Rodrigo, ale popularnemu „Pandzie" brakuje zdolności technicznych Moreno, który jest również elastyczniejszym napastnikiem i może występować na większej ilości pozycji. Na ten moment transfer Iglesiasa na Mestalla nie ma większego sensu. W razie odejścia Rodrigo „Nietoperze" powinny poszukać lepszej opcji niż napastnik Betisu.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. gacmetal11.04.2020; 10:12
Wartość rynkowa nie wynosi 60 mln €, lecz 14,50 mln €. Do wakacji zapewne wartość podniesie się (jeśli skończy się koronawirus), jednak nie sądzę że cena będzie większa niż 30 mln €. A poza tym to nie jest zawodnik na Valencję, nie ten poziom i umiejętności.
2. chiefer11.04.2020; 18:18
chieferValencia posiada dwóch - potencjalnie - świetnych napastników, których nie potrafi wykorzystać. Poważnie Iglesias miałby być wzmocnieniem? XD
3. ThomsonVCF12.04.2020; 08:48
ThomsonVCF60mln xD Goscia Betis kupil za 28 mln i od tego czasu strzelil 3 gole w ponad 20 meczach w lidze, ma 28 lat i nigdy nie gral na najwyzszym poziomie, a wycena na poziomie top 10 napastnikow w Europie. Moze Betis sobie taka wycene zrobil, albo taka ma klauzule, bo nikt postronny, o zdrowych zmyslach, by takiej sumy nie rzucil.

Btw. Wesolych Swiat ;)