sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lim udostępni swoje hotele

Kacper Sasiak, 22.03.2020; 13:53

Pomoc głównego akcjonariusza Valencii

Wielka Brytania, podobnie jak wiele krajów na świecie, walczy z pandemią koronawirusa. Pomocną dłoń dla brytyjskiej służby zdrowia wyciąga Peter Lim oraz jego wspólnicy, którzy udostępnią swoje hotele na potrzeby personelu medycznego.

Singapurczyk, do spółki z Garym Nevillem i Ryanem Giggsem posiada dwa hotele zlokalizowane w Manchesterze. Pierwszy z nich, wybudowany w 2015 roku „Hotel Piłkarski”, liczący 133 pokoje plus apartament prezydencki, zlokalizowany jest nieopodal Old Trafford. Drugim jest bardzo ekskluzywny „Stock Exchange Hotel”, położony w centrum Manchesteru.

Decyzja o udostępnieniu nieruchomości dla potrzeb brytyjskiej ochrony zdrowia została ogłoszona przez Gary’ego Neville’a, a zielone światło całej operacji dał Peter Lim. Dzięki temu personel medyczny, który z powodu pandemii koronawirusa pracuje ze zwiększoną intensywnością, będzie mógł odpocząć po wyczerpującej zmianie bez potrzeby wracania do domów, która często wiązała się z długimi podróżami.

Peter Lim swoimi działaniami dołącza do Romana Abramowicza, który postanowił udostępnić hotelowe toalety dla potrzebujących w Londynie. Choć dla obu właścicieli nieruchomości nie są głównym zarobkiem to warto pochwalić ich inicjatywy.

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. zompson23.03.2020; 10:02
zompsonwciąż fuera
2. KilyVCF24.03.2020; 21:39
KilyVCFCzyżby Ryan nowym kołczem